Oba celky jsou vyrovnanými rivaly ještě od doby, kdy byly ve druhé lize. Tomu nasvědčuje i loňská tabulka kdy po základní části skončili Démoni hned za Mělníkem.

To že se bude jednat o opravdu důležité utkání potvrzují i slova trenéra České Lípy Karla Kruliše: „Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání a po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky budeme chtít bodovat.“

Obdobně na to pohlíží i trenér Mělníku Jakub Němec: „Konec zápasu s Libercem se nám vůbec nepodařil a ztratili jsme důležité body. Máme tedy co napracovat a je potřeba, abychom z České Lípy neodjížděli s prázdnou. Bude to však velmi těžké utkání, Lípa hodně posílila a má výborný tým plný zkušených futsalistů. Předvádí skvělé výkony, v 1. kole si odvezla bod z horké palubovky z Brna a v pátek bude favorit. Abychom uspěli tak k zápasu musíme přistoupit s maximální koncentrací a nedělat chyby jako v minulých utkáních, protože bychom za ně byli tvrdě potrestáni. Dáme do toho všechno a věřím, že potom můžeme uspět.“

Nenechte si zápas ujít a pokud se nedostanete do haly, můžete zápas sledovat na našem webu v Démon TV.

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 20 Kč dospělí, mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Teplice začaly na domácí půdě vítězně
Teplice začaly na domácí půdě vítězně 14.09.2019

Páteční večer patřil druhému kolu VARTA futsal ligy a zároveň prvnímu domácímu utkání Svarogu v sezoně. Do teplické sportovní haly dorazil soupeř z Vysokého Mýta.

ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval
ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval 14.09.2019

První vítězství v nové sezoně oslavili futsalisté ERA-PACKu Chrudimi! Před vlastními fanoušky nastříleli do sítě Helasu Brno čtyři branky a když gólman Litviněnko svoji klec zavřel, bylo jasné, že tři body zůstanou na východě Čech!

Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda
Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda 14.09.2019

Českolipští futsalisté nastupovali do zápasu 2. kola VARTA futsal ligy proti Mělníku s jasnou představou, potvrdit remízu z Brna. „Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání a po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky budeme chtít bodovat,“ uvedl trenér prvoligových Démonů Karel Kruliš.