Východočeši budou chtít napravit nepovedený vstup do sezony. Před týdnem totiž doma prohráli v televizním utkání s Teplicemi 1:5. Týmu tehdy chyběli zranění Tomáš Koudelka a Roman Mareš.

Brněnský Helas také zahajoval sezonu doma, ale v pátek nedokázal získat tři body. S Českou Lípou remizoval 2:2, což považovali Brněnští za ztrátu.

Loni nejprve Helas doma prohrál s ERA-PACKem 0:4 a stejným výsledkem padl i na východě Čech. Podaří se letos Brněnským proti Chrudimi skórovat?

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Potřebujeme zvítězit, ale především se zaměřit na nápravu určitých problémů. Helas má mladé mužstvo, které má svoji kvalitu. Musíme být soustředění a držet vysokou úroveň hry po celý zápas, což se nám v úvodní utkání vůbec nedařilo.“

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Páteční utkání je pro naše mladé mužstvo perfektní prověrka po mentální a taktické připravenosti. Za normálních okolností bych tvrdil, že bude soupeř po domácí ztrátě v prvním kole pod tlakem, ale tento fakt u Chrudimi neplatí. V tomto ohledu očekávám ještě víc náročné utkání, které domácí nebudou chtít podcenit. Pokud chceme být účastníky malého zázraku, musí být naše hra po taktické stránce dokonalá a bezchybná.”

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Svarog v zápase s Libercem potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Libercem potvrdil roli favorita 10.11.2019

Osmé kolo VARTA futsal ligy v pátek večer hostilo utkání mezi Teplicemi a Libercem.

Českolipští futsalisté předvedli démonskou sílu a zvrátili utkání s Jihočechy
Českolipští futsalisté předvedli démonskou sílu a zvrátili utkání s Jihočechy 10.11.2019

Když čtyři minuty před koncem zápasu 8. kola VARTA futsal ligy prohrávali Démoni s Českými Budějovicemi 4:6, vypadalo to, že si připíšou další domácí porážku. Jenže závěr utkání patřil jim…

Plzeňský Interobal v Chrudimi ubránil remízu
Plzeňský Interobal v Chrudimi ubránil remízu 09.11.2019

Souboj vedoucí Plzně s třetí Chrudimí na východě Čech přinesl fanouškům vypjatou podívanou. Výrazná převaha ERA-PACKu nebyla díky skvěle chytajícím brankářům soupeře přetavena v góly, duel tak dospěl do konce s remízovým výsledkem 1:1.