Východočeši budou chtít napravit nepovedený vstup do sezony. Před týdnem totiž doma prohráli v televizním utkání s Teplicemi 1:5. Týmu tehdy chyběli zranění Tomáš Koudelka a Roman Mareš.

Brněnský Helas také zahajoval sezonu doma, ale v pátek nedokázal získat tři body. S Českou Lípou remizoval 2:2, což považovali Brněnští za ztrátu.

Loni nejprve Helas doma prohrál s ERA-PACKem 0:4 a stejným výsledkem padl i na východě Čech. Podaří se letos Brněnským proti Chrudimi skórovat?

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Potřebujeme zvítězit, ale především se zaměřit na nápravu určitých problémů. Helas má mladé mužstvo, které má svoji kvalitu. Musíme být soustředění a držet vysokou úroveň hry po celý zápas, což se nám v úvodní utkání vůbec nedařilo.“

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Páteční utkání je pro naše mladé mužstvo perfektní prověrka po mentální a taktické připravenosti. Za normálních okolností bych tvrdil, že bude soupeř po domácí ztrátě v prvním kole pod tlakem, ale tento fakt u Chrudimi neplatí. V tomto ohledu očekávám ještě víc náročné utkání, které domácí nebudou chtít podcenit. Pokud chceme být účastníky malého zázraku, musí být naše hra po taktické stránce dokonalá a bezchybná.”

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.