Východočeši budou chtít napravit nepovedený vstup do sezony. Před týdnem totiž doma prohráli v televizním utkání s Teplicemi 1:5. Týmu tehdy chyběli zranění Tomáš Koudelka a Roman Mareš.

Brněnský Helas také zahajoval sezonu doma, ale v pátek nedokázal získat tři body. S Českou Lípou remizoval 2:2, což považovali Brněnští za ztrátu.

Loni nejprve Helas doma prohrál s ERA-PACKem 0:4 a stejným výsledkem padl i na východě Čech. Podaří se letos Brněnským proti Chrudimi skórovat?

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Potřebujeme zvítězit, ale především se zaměřit na nápravu určitých problémů. Helas má mladé mužstvo, které má svoji kvalitu. Musíme být soustředění a držet vysokou úroveň hry po celý zápas, což se nám v úvodní utkání vůbec nedařilo.“

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Páteční utkání je pro naše mladé mužstvo perfektní prověrka po mentální a taktické připravenosti. Za normálních okolností bych tvrdil, že bude soupeř po domácí ztrátě v prvním kole pod tlakem, ale tento fakt u Chrudimi neplatí. V tomto ohledu očekávám ještě víc náročné utkání, které domácí nebudou chtít podcenit. Pokud chceme být účastníky malého zázraku, musí být naše hra po taktické stránce dokonalá a bezchybná.”

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Sparta prokázala svou sílu a přesvědčivě zvítězila
Sparta prokázala svou sílu a přesvědčivě zvítězila 16.09.2019

Svátek futsalu se odehrál včera v Liberci, kdy na sever Čech přijela nabitá Sparta Praha. Loňský vítěz VARTA futsal ligy a aktuální účastník Ligy mistrů.

Dynamo PCO rozstřílelo Tango Hodonín!
Dynamo PCO rozstřílelo Tango Hodonín! 16.09.2019

Po porážce na půdě mistra, přivítalo Dynamo PCO dalšího nováčka v soutěži, celek Tango Hodonín. Hosté dokázali první poločas ještě vzdorovat, díky zlepšenému výkonu v druhé půli však nakonec domácí brali zasloužené tři body za vítězství 7:2!

Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy
Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy 15.09.2019

V neděli se dohrávalo 2. kolo VARTA futsal ligy dvěma zápasy na jihu a severu Čech. Podívejte se, jak dopadly.