Ve druhé dvacetiminutovce si vzali slovo opět domácí, kdy využili ojedinělého protiútoku a Žampou navýšili na hrozivých 5:2. V poslední čtvrtině zápasu to byli naopak liberečtí hráči, kteří byli lepším týmem. Postupnými akcemi a útoky dobývali branku Mareše. Na 5:3 a 5:4 snížili Baláž s Janáčkem. V závěru střetnutí se po skvěle sehrané PP trefil Henzl (5:5) a dílo dokonal 5s před koncemVrabec, který udělal technickou ranou na 6:5 definitivní tečku za úvodním duelem letošní sezony.

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Ztratili jsme jednoznačně vyhraný zápas. Do utkání jsme nevstoupili dobře, ale brzy jsme se do zápasu dostali a v prvním poločase dominovali. Na začátku druhého poločasu jsme vstřelili branku na 5:2 a od té doby jsme úplně přestali hrát. Liberec nás zatlačil a po našich chybách trestal. Poslední minuty utkání jsme naprosto vypadli z role a soupeř nás za to potrestal. Hodně utkání ovlivnilo naše neproměňování šancí, kdy jsme nastřelili asi 6 tyček a vyloženě spálili několik dalších šanci. Asi jsme si za stavu 5:2 mysleli, že se nám už nemůže nic stát a než abychom se soustředili na vlastní výkon, tak jsme se věnovali velmi sporným rozhodnutí rozhodčích. Abychom ale v lize vyhrávali, tak musíme řešit vlastní výkon a nedělat chyby v obraně, s čímž se potýkáme celou přípravu a bylo to rozhodující i v tomto zápase.”

Dominik Zdržálek, hráč Olympiku: "Těžko se tenhle zápas hodnotí. 32 minut jsme lepší, vedeme 5:2 a nakonec jsme bez bodu. Úplně jsme přestali hrát. Byli jsme nedůrazný a soupeř nás tvrdě potrestal. Tahle porážka hodně bolí, ale věřím, že nás posune dopředu a hned v pátek s Lípou to napravíme.”

Další aktuality

Sparta prokázala svou sílu a přesvědčivě zvítězila
Sparta prokázala svou sílu a přesvědčivě zvítězila 16.09.2019

Svátek futsalu se odehrál včera v Liberci, kdy na sever Čech přijela nabitá Sparta Praha. Loňský vítěz VARTA futsal ligy a aktuální účastník Ligy mistrů.

Dynamo PCO rozstřílelo Tango Hodonín!
Dynamo PCO rozstřílelo Tango Hodonín! 16.09.2019

Po porážce na půdě mistra, přivítalo Dynamo PCO dalšího nováčka v soutěži, celek Tango Hodonín. Hosté dokázali první poločas ještě vzdorovat, díky zlepšenému výkonu v druhé půli však nakonec domácí brali zasloužené tři body za vítězství 7:2!

Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy
Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy 15.09.2019

V neděli se dohrávalo 2. kolo VARTA futsal ligy dvěma zápasy na jihu a severu Čech. Podívejte se, jak dopadly.