V pátek se Olympik představí doma v rámci prvního kola proti FTZS Liberec, který minulou sezonu Mělničtí dvakrát porazili. Olympik i Liberec během letní přestávky prošli velkou obměnou, takže bude i pro diváky překvapením, jakým futsalem se oba týmy předvedou.

Ohlasy před zápasem:

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Měsíc a půl se chystáme na to, až liga vypukne naostro. S Libercem chceme zvítězit a vstoupit do soutěže kvalitním výkonem se ziskem tří bodů. První kolo bývá takové nevyzpytatelné, nikdo neví co od sebe očekávat. Ale my se všichni těšíme a jsme dobře připraveni. Postupně se nám vracejí kluci po dlouhodobých zraněních a je vidět, že svou chuť do hry přenášejí i na všechny ostatní hráče. Určitě bude k vidění kvalitní zápas a proto bych chtěl do haly pozvat co nejvíce fanoušků a diváků, aby nás přišli podpořit a vytvořili skvělou atmosféru jako celou loňskou sezonu.”

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: "V pátek nám konečně začíná nová sezóna, na kterou se osobně moc těším. Určitě nás proti Liberci nečeká nic lehkého. Liberec je velice nepříjemným týmem, který se prezentuje velmi náročnou fyzickou hrou. My musíme zapracovat na obraně, protože ta v přípravě nebyla dobrá. Pokud se nám to povede, věřím, že navážeme na úspěšnou loňskou sezonou prvními třemi body.”

Michael Vacek, trenér FTZS: "Na první mistrovský zápas jsme všichni natěšení a po skoro dvouměsíční přípravě jsme rádi, že to začne naostro. Olympik obměnil kádr, ale ty nejdůležitější hráči jako Vokoun, Šup nebo Gabčo zůstali a kolem nich dostávají příležitost mladší hráči. Nečekám žádný extra skvělý futsal, ale boj od první do poslední minuty. Věřím, že máme natolik kvalitní mužstvo, že jsme schopni v Mělníku sehrát dobrý zápas a bodovat. Před domácím zápasem se Spartou by se pro naše sebevědomí nějaký bod určitě hodil.”

Vstup na zápas bude 30 korun, zápas začíná ve 20 hodin.

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Plzeň v dohrávce 14. kola nezaváhala a porazila Nejzbach
Plzeň v dohrávce 14. kola nezaváhala a porazila Nejzbach 21.01.2020

Dohrávkou 14. kola pokračovala v úterý večer VARTA futsal liga v Plzni. Domácí Interobal hostil Nejzbach Vysoké Mýto. Západočeši se udrželi na špici tabulky po výhře 7:2.

Hájkův hattrick nasměroval Slavii k výhře
Hájkův hattrick nasměroval Slavii k výhře 20.01.2020

Slavia v neděli večer potvrdila roli favorita a odvezla z Českých Budějovic výhru 7:3. Svěřenci Davida Filingera aktivně napadali rozehrávku Dynama a rychle si vypracovali čtyřgólový náskok. Domácím se podařilo dotáhnout se dvakrát na dvougólový rozdíl, kontaktní branku ale nevstřelili. Daniel Hájek nastřílel svůj první hattrick, Radim Záruba se trefil dvakrát, po jednom gólu přidali Martin Brychta a Jan Křemen.

V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně
V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně 20.01.2020

V úterý večer uvidíme dohrávku 14. kola VARTA futsal ligy. Plzeň hostí Vysoké Mýto a zápas můžete od 20 hodin sledovat živě na Tipsport.cz a LSTV.cz.