V pátek se Olympik představí doma v rámci prvního kola proti FTZS Liberec, který minulou sezonu Mělničtí dvakrát porazili. Olympik i Liberec během letní přestávky prošli velkou obměnou, takže bude i pro diváky překvapením, jakým futsalem se oba týmy předvedou.

Ohlasy před zápasem:

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Měsíc a půl se chystáme na to, až liga vypukne naostro. S Libercem chceme zvítězit a vstoupit do soutěže kvalitním výkonem se ziskem tří bodů. První kolo bývá takové nevyzpytatelné, nikdo neví co od sebe očekávat. Ale my se všichni těšíme a jsme dobře připraveni. Postupně se nám vracejí kluci po dlouhodobých zraněních a je vidět, že svou chuť do hry přenášejí i na všechny ostatní hráče. Určitě bude k vidění kvalitní zápas a proto bych chtěl do haly pozvat co nejvíce fanoušků a diváků, aby nás přišli podpořit a vytvořili skvělou atmosféru jako celou loňskou sezonu.”

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: "V pátek nám konečně začíná nová sezóna, na kterou se osobně moc těším. Určitě nás proti Liberci nečeká nic lehkého. Liberec je velice nepříjemným týmem, který se prezentuje velmi náročnou fyzickou hrou. My musíme zapracovat na obraně, protože ta v přípravě nebyla dobrá. Pokud se nám to povede, věřím, že navážeme na úspěšnou loňskou sezonou prvními třemi body.”

Michael Vacek, trenér FTZS: "Na první mistrovský zápas jsme všichni natěšení a po skoro dvouměsíční přípravě jsme rádi, že to začne naostro. Olympik obměnil kádr, ale ty nejdůležitější hráči jako Vokoun, Šup nebo Gabčo zůstali a kolem nich dostávají příležitost mladší hráči. Nečekám žádný extra skvělý futsal, ale boj od první do poslední minuty. Věřím, že máme natolik kvalitní mužstvo, že jsme schopni v Mělníku sehrát dobrý zápas a bodovat. Před domácím zápasem se Spartou by se pro naše sebevědomí nějaký bod určitě hodil.”

Vstup na zápas bude 30 korun, zápas začíná ve 20 hodin.

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.