V pátek se Olympik představí doma v rámci prvního kola proti FTZS Liberec, který minulou sezonu Mělničtí dvakrát porazili. Olympik i Liberec během letní přestávky prošli velkou obměnou, takže bude i pro diváky překvapením, jakým futsalem se oba týmy předvedou.

Ohlasy před zápasem:

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Měsíc a půl se chystáme na to, až liga vypukne naostro. S Libercem chceme zvítězit a vstoupit do soutěže kvalitním výkonem se ziskem tří bodů. První kolo bývá takové nevyzpytatelné, nikdo neví co od sebe očekávat. Ale my se všichni těšíme a jsme dobře připraveni. Postupně se nám vracejí kluci po dlouhodobých zraněních a je vidět, že svou chuť do hry přenášejí i na všechny ostatní hráče. Určitě bude k vidění kvalitní zápas a proto bych chtěl do haly pozvat co nejvíce fanoušků a diváků, aby nás přišli podpořit a vytvořili skvělou atmosféru jako celou loňskou sezonu.”

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: "V pátek nám konečně začíná nová sezóna, na kterou se osobně moc těším. Určitě nás proti Liberci nečeká nic lehkého. Liberec je velice nepříjemným týmem, který se prezentuje velmi náročnou fyzickou hrou. My musíme zapracovat na obraně, protože ta v přípravě nebyla dobrá. Pokud se nám to povede, věřím, že navážeme na úspěšnou loňskou sezonou prvními třemi body.”

Michael Vacek, trenér FTZS: "Na první mistrovský zápas jsme všichni natěšení a po skoro dvouměsíční přípravě jsme rádi, že to začne naostro. Olympik obměnil kádr, ale ty nejdůležitější hráči jako Vokoun, Šup nebo Gabčo zůstali a kolem nich dostávají příležitost mladší hráči. Nečekám žádný extra skvělý futsal, ale boj od první do poslední minuty. Věřím, že máme natolik kvalitní mužstvo, že jsme schopni v Mělníku sehrát dobrý zápas a bodovat. Před domácím zápasem se Spartou by se pro naše sebevědomí nějaký bod určitě hodil.”

Vstup na zápas bude 30 korun, zápas začíná ve 20 hodin.

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Teplice začaly na domácí půdě vítězně
Teplice začaly na domácí půdě vítězně 14.09.2019

Páteční večer patřil druhému kolu VARTA futsal ligy a zároveň prvnímu domácímu utkání Svarogu v sezoně. Do teplické sportovní haly dorazil soupeř z Vysokého Mýta.

ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval
ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval 14.09.2019

První vítězství v nové sezoně oslavili futsalisté ERA-PACKu Chrudimi! Před vlastními fanoušky nastříleli do sítě Helasu Brno čtyři branky a když gólman Litviněnko svoji klec zavřel, bylo jasné, že tři body zůstanou na východě Čech!

Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda
Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda 14.09.2019

Českolipští futsalisté nastupovali do zápasu 2. kola VARTA futsal ligy proti Mělníku s jasnou představou, potvrdit remízu z Brna. „Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání a po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky budeme chtít bodovat,“ uvedl trenér prvoligových Démonů Karel Kruliš.