Na druhé straně palubovky bude stát FC TANGO HODONÍN. První kolo VARTA futsal ligy se hraje v Hodoníně v pátek, místem konání je hala TEZA na Lipové aleji a výkop prvního mače nové sezony je ve 20.30 hodin.

„Doufám, že hned na první zápas našeho týmu přijde dobrá divácká kulisa a samozřejmě bych si za sebe hodně přál, aby všechny body zůstaly v domácím držení, ale to by byla jednoznačně senzace kola! První utkání je vždy hodně důležité a pokud se zvládne, daleko lépe se pak vstupuje týmu do dalších futsalových bitev,“ řekl pro web Tanga Jiří Štěrba, předseda hodonínského futsalového klubu.

Plzeňský trenér Marek Kopecký si odbude ligovou premiéru na lavičce Plzně: Do Hodonína určitě pojedeme vyhrát. Sledoval jsem přípravu Tanga a stále je to pro mě trošku nečitelné mužstvo. Nastupoval hodně s mladými hráči, takže uvidíme, s čím na nás nastoupí v pátek. Nebudeme ovšem úplně koukat na soupeře, ale hlavně sami na sebe a pokud kluci odvedou to, co mají, tak se nebojím toho, že bychom neměli uspět. Kvalita by měla být na naší straně. Bude to o tom, jak k utkání naši hráči přistoupí."

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

Teplice začaly na domácí půdě vítězně
Teplice začaly na domácí půdě vítězně 14.09.2019

Páteční večer patřil druhému kolu VARTA futsal ligy a zároveň prvnímu domácímu utkání Svarogu v sezoně. Do teplické sportovní haly dorazil soupeř z Vysokého Mýta.

ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval
ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval 14.09.2019

První vítězství v nové sezoně oslavili futsalisté ERA-PACKu Chrudimi! Před vlastními fanoušky nastříleli do sítě Helasu Brno čtyři branky a když gólman Litviněnko svoji klec zavřel, bylo jasné, že tři body zůstanou na východě Čech!

Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda
Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda 14.09.2019

Českolipští futsalisté nastupovali do zápasu 2. kola VARTA futsal ligy proti Mělníku s jasnou představou, potvrdit remízu z Brna. „Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání a po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky budeme chtít bodovat,“ uvedl trenér prvoligových Démonů Karel Kruliš.