Na druhé straně palubovky bude stát FC TANGO HODONÍN. První kolo VARTA futsal ligy se hraje v Hodoníně v pátek, místem konání je hala TEZA na Lipové aleji a výkop prvního mače nové sezony je ve 20.30 hodin.

„Doufám, že hned na první zápas našeho týmu přijde dobrá divácká kulisa a samozřejmě bych si za sebe hodně přál, aby všechny body zůstaly v domácím držení, ale to by byla jednoznačně senzace kola! První utkání je vždy hodně důležité a pokud se zvládne, daleko lépe se pak vstupuje týmu do dalších futsalových bitev,“ řekl pro web Tanga Jiří Štěrba, předseda hodonínského futsalového klubu.

Plzeňský trenér Marek Kopecký si odbude ligovou premiéru na lavičce Plzně: Do Hodonína určitě pojedeme vyhrát. Sledoval jsem přípravu Tanga a stále je to pro mě trošku nečitelné mužstvo. Nastupoval hodně s mladými hráči, takže uvidíme, s čím na nás nastoupí v pátek. Nebudeme ovšem úplně koukat na soupeře, ale hlavně sami na sebe a pokud kluci odvedou to, co mají, tak se nebojím toho, že bychom neměli uspět. Kvalita by měla být na naší straně. Bude to o tom, jak k utkání naši hráči přistoupí."

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

Plzeň v dohrávce 14. kola nezaváhala a porazila Nejzbach
Plzeň v dohrávce 14. kola nezaváhala a porazila Nejzbach 21.01.2020

Dohrávkou 14. kola pokračovala v úterý večer VARTA futsal liga v Plzni. Domácí Interobal hostil Nejzbach Vysoké Mýto. Západočeši se udrželi na špici tabulky po výhře 7:2.

Hájkův hattrick nasměroval Slavii k výhře
Hájkův hattrick nasměroval Slavii k výhře 20.01.2020

Slavia v neděli večer potvrdila roli favorita a odvezla z Českých Budějovic výhru 7:3. Svěřenci Davida Filingera aktivně napadali rozehrávku Dynama a rychle si vypracovali čtyřgólový náskok. Domácím se podařilo dotáhnout se dvakrát na dvougólový rozdíl, kontaktní branku ale nevstřelili. Daniel Hájek nastřílel svůj první hattrick, Radim Záruba se trefil dvakrát, po jednom gólu přidali Martin Brychta a Jan Křemen.

V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně
V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně 20.01.2020

V úterý večer uvidíme dohrávku 14. kola VARTA futsal ligy. Plzeň hostí Vysoké Mýto a zápas můžete od 20 hodin sledovat živě na Tipsport.cz a LSTV.cz.