„Máme za sebou intenzivní přípravu, která vyvrcholila turnajem v Bratislavě. Rád bych, abychom úvod soutěže zvládli nejenom výsledkově, ale také solidními výkony. Naším cílem musí být to, abychom v pátém kole cestovali do Chrudimi s plným bodovým ziskem,“ uvedl trenér Ivan Božovič, který pokračuje v Edenu druhým rokem.

V týdnu před zápasem přivítal v přípravě také staronovou posilu Marka Radovanoviče, který dal přednost sešívanému dresu před angažmá ve Francii. 

Nejzbach Vysoké Mýto se vrací do soutěže po roční přestávce. Tým vede bývalý trenér Slavie Martin Brychta, který ve svém kádru má zkušené futsalisty Jakuba Vágnera, Lukáše Merkla, Jaroslava Kubáta a bývalého slávistu Jan Lištvána. Z Helasu posílil tým brankář David Kubica.

Zápas bude určitě speciální pro Martina Brychtu ml., který bude podruhé v kariéře hrát proti týmu, který povede jeho otec. „Pozdravíme se a budeme si každý hledět svého. Oba budeme chtít uspět,“ říká k tomu slávistický pivot.

Jeho otec, Martin Brychta st., trenér Nejzbachu, upozornil na náročný začátek soutěže. "Na začátek ligy k nám los moc příznivý nebyl, jedeme na Slavii, do Teplic, a hostíme Plzeň. To jsou mužstva z top pětky. Slavia navíc v přípravě zaznamenala dobré výsledky, narozdíl od nás, kdy po pohárové blamáži jsme na tom po herní i psychické stránce dole. Budeme se tedy o každý bod rvát, a začneme hned v pátek."

Nejzbach se v Edenu představil naposledy 8. září 2017. Slavia ho porazila 5:1, když všechny branky vstřelil Vojta Turek. V odvetě v domácím prostředí ale byl náš páteční soupeř úspěšnější a vyhrál 5:3.

Výkop utkání v Edenu je v pátek 6. září od 20 hodin. Majitelé permic na fotbal a lední hokej mají vstup zdarma!

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kapacita 1000
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Teplice začaly na domácí půdě vítězně
Teplice začaly na domácí půdě vítězně 14.09.2019

Páteční večer patřil druhému kolu VARTA futsal ligy a zároveň prvnímu domácímu utkání Svarogu v sezoně. Do teplické sportovní haly dorazil soupeř z Vysokého Mýta.

ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval
ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval 14.09.2019

První vítězství v nové sezoně oslavili futsalisté ERA-PACKu Chrudimi! Před vlastními fanoušky nastříleli do sítě Helasu Brno čtyři branky a když gólman Litviněnko svoji klec zavřel, bylo jasné, že tři body zůstanou na východě Čech!

Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda
Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda 14.09.2019

Českolipští futsalisté nastupovali do zápasu 2. kola VARTA futsal ligy proti Mělníku s jasnou představou, potvrdit remízu z Brna. „Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání a po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky budeme chtít bodovat,“ uvedl trenér prvoligových Démonů Karel Kruliš.