Lukáš Křivánek (hráč Sparty): „Vůbec nevím, co od Českých Budějovic čekat, bude to pro ně premiérový zápas v nejvyšší soutěži a hned u Mistra ligy, takže se určitě budou chtít před námi ukázat, takže nás nečeká nic lehkého, ale věřím, že pokud k tomu přistoupíme zodpovědně, tak do ligy vkročíme úspěšně.“

Jiří Hrbáč (hráč SK Dynamo PCO České Budějovice): „Na zápas se moc těšíme, Sparta je v tuto chvíli jednoznačně náš nejlepší tým a pro nás to bude opravdu zážitek. Víme samozřejmě, že nejlepším celkům nemáme šanci konkurovat, ale přesto věříme, že můžeme být příjemným oživením soutěže."

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Chrudim zná program přípravných zápasů. Bude hrát v Heřmanově Městci
Chrudim zná program přípravných zápasů. Bude hrát v Heřmanově Městci 12.08.2020

Futsalisté chrudimského klubu znají rozpis přípravných zápasů. Všechny čtyři duely odehrají v těsné blízkosti svého domova, pro přípravné duely využijí azylu ve Sportovní hale v Heřmanově Městci. A první futsal je na programu již tuto sobotu!

Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal
Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal 06.08.2020

Nováček VARTA futsal ligy Žabinští Vlci Brno půjdou do nové sezony s novým trenérem. Informaci dnes zveřejnili na svém Facebooku.

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.