Příprava chrudimského celku je před svým zahájením trochu zahalena tajemstvím, ale některé informace se přece jen dají zachytit. V pondělí se na sociálních sítích objevila informace, že na další sezónu v chrudimském dresu se chystá Brazilec s kazašským pasem Éverton, který v posledních dvou letech patřil k oporám týmu.

K přípravnému období patří neodmyslitelně herní konfrontace a podle FB profilu turnaje Futsal Masters, který se v posledních letech pravidelně koná u našich severních sousedů, se letošního ročníku akce zúčastní i ERA-PACK Chrudim. Svěřenci Felipe Condeho se tak na turnaj vrací po roční odmlce, když v létě 2017 celý turnaj vyhráli.

Zatím byla zveřejněna jména některých účastníků akce. Letos letos mezi nimi nebudou chybět ukrajinské celky Uragan Ivano-Frankovsk a Sokol Chmelnickij, z domácích týmů je jisté účast polského vicemistra FC Toruň a ze Španělska dorazí, stejně jako před dvěma roky, FC Barcelona B. Další jména účastníků tohoto zajímavého klání jistě pořadatelů brzy odtajní.

A jak bude vypadat chrudimský čtrnáctinásobný mistr v nové sezóně? Na tyto informace si ještě pár dnů budeme muset počkat.

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.