Příprava chrudimského celku je před svým zahájením trochu zahalena tajemstvím, ale některé informace se přece jen dají zachytit. V pondělí se na sociálních sítích objevila informace, že na další sezónu v chrudimském dresu se chystá Brazilec s kazašským pasem Éverton, který v posledních dvou letech patřil k oporám týmu.

K přípravnému období patří neodmyslitelně herní konfrontace a podle FB profilu turnaje Futsal Masters, který se v posledních letech pravidelně koná u našich severních sousedů, se letošního ročníku akce zúčastní i ERA-PACK Chrudim. Svěřenci Felipe Condeho se tak na turnaj vrací po roční odmlce, když v létě 2017 celý turnaj vyhráli.

Zatím byla zveřejněna jména některých účastníků akce. Letos letos mezi nimi nebudou chybět ukrajinské celky Uragan Ivano-Frankovsk a Sokol Chmelnickij, z domácích týmů je jisté účast polského vicemistra FC Toruň a ze Španělska dorazí, stejně jako před dvěma roky, FC Barcelona B. Další jména účastníků tohoto zajímavého klání jistě pořadatelů brzy odtajní.

A jak bude vypadat chrudimský čtrnáctinásobný mistr v nové sezóně? Na tyto informace si ještě pár dnů budeme muset počkat.

Další aktuality

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.

Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body
Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body 13.10.2019

V 5. kole VARTA futsal ligy Mělník doma podlehl Teplicím. Zápas byl o hodinu zpožděn. Hosté uvízli v kolonách.