Příprava chrudimského celku je před svým zahájením trochu zahalena tajemstvím, ale některé informace se přece jen dají zachytit. V pondělí se na sociálních sítích objevila informace, že na další sezónu v chrudimském dresu se chystá Brazilec s kazašským pasem Éverton, který v posledních dvou letech patřil k oporám týmu.

K přípravnému období patří neodmyslitelně herní konfrontace a podle FB profilu turnaje Futsal Masters, který se v posledních letech pravidelně koná u našich severních sousedů, se letošního ročníku akce zúčastní i ERA-PACK Chrudim. Svěřenci Felipe Condeho se tak na turnaj vrací po roční odmlce, když v létě 2017 celý turnaj vyhráli.

Zatím byla zveřejněna jména některých účastníků akce. Letos letos mezi nimi nebudou chybět ukrajinské celky Uragan Ivano-Frankovsk a Sokol Chmelnickij, z domácích týmů je jisté účast polského vicemistra FC Toruň a ze Španělska dorazí, stejně jako před dvěma roky, FC Barcelona B. Další jména účastníků tohoto zajímavého klání jistě pořadatelů brzy odtajní.

A jak bude vypadat chrudimský čtrnáctinásobný mistr v nové sezóně? Na tyto informace si ještě pár dnů budeme muset počkat.

Další aktuality

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.