Během nadcházejícího víkendu (3. a 4.8.2019) se koná další ročník Turnaje Česko-Slovenského přátelství a právě v hodonínské hale zahájí Démoni Česká Lípa přípravu na další sezónu. „Kádr by měl zůstat stejný,“ říká trenér týmu Karel Kruliš, který bude postrádat jen Vítězslava Hrubého, který již na jaře avizoval konec kariéry (článek zde).

Možnost připravovat se v Hodoníně hodnotí trenér pozitivně. „Sehrajeme tam 3 zápasy ve skupině, potom minimálně ještě jeden o umístění,“ potvrzuje kvalitu turnaje, kde „jeho“ Démoni budou spolu s Tangem Hodonín zastupovat naši domácí ligovou scénu. Dalšími účastníky budou druholigové celky: ostravský Baník, Vyškov a Žabinští Vlci, bratislavské celky Baraberi a Minimax a také rakoský Vienna Walzer.

Některé nové tváře se v týmu ale možná přece jen objeví. „Uvidíme po Hodonínu, pak bude jasno o posilách, snad se vše povede,“ doufá Karel Kruliš. To už bude tým trénovat čtyřikrát týdně a bude před ním také trojice přípravných utkání. V nich českolipský tým změří síly s Interobalem Plzeň, Rapidem Ústí a také s FTZS Liberec, což bude utkání hrané v rámci finále krajské části Poháru FAČR. Všechna utkání odehrají Démoni v domácí hale.

Program přípravných utkání Démonů Česká Lípa

14.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Interobal Plzeň
21.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Rapid Ústí nad Labem
28.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - FTZS Liberec

Další aktuality

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.

Chrudim potvrdila pověst favorita a nenechala Démonům ani bod
Chrudim potvrdila pověst favorita a nenechala Démonům ani bod 14.12.2019

Chrudimští futsalisté v pátečním utkání 11. kola vyhráli poměrně jednoznačně na palubovce České Lípy.