Během nadcházejícího víkendu (3. a 4.8.2019) se koná další ročník Turnaje Česko-Slovenského přátelství a právě v hodonínské hale zahájí Démoni Česká Lípa přípravu na další sezónu. „Kádr by měl zůstat stejný,“ říká trenér týmu Karel Kruliš, který bude postrádat jen Vítězslava Hrubého, který již na jaře avizoval konec kariéry (článek zde).

Možnost připravovat se v Hodoníně hodnotí trenér pozitivně. „Sehrajeme tam 3 zápasy ve skupině, potom minimálně ještě jeden o umístění,“ potvrzuje kvalitu turnaje, kde „jeho“ Démoni budou spolu s Tangem Hodonín zastupovat naši domácí ligovou scénu. Dalšími účastníky budou druholigové celky: ostravský Baník, Vyškov a Žabinští Vlci, bratislavské celky Baraberi a Minimax a také rakoský Vienna Walzer.

Některé nové tváře se v týmu ale možná přece jen objeví. „Uvidíme po Hodonínu, pak bude jasno o posilách, snad se vše povede,“ doufá Karel Kruliš. To už bude tým trénovat čtyřikrát týdně a bude před ním také trojice přípravných utkání. V nich českolipský tým změří síly s Interobalem Plzeň, Rapidem Ústí a také s FTZS Liberec, což bude utkání hrané v rámci finále krajské části Poháru FAČR. Všechna utkání odehrají Démoni v domácí hale.

Program přípravných utkání Démonů Česká Lípa

14.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Interobal Plzeň
21.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Rapid Ústí nad Labem
28.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - FTZS Liberec

Další aktuality

Šesté kole začne už středeční předehrávkou
Šesté kole začne už středeční předehrávkou 15.10.2019

Šesté kolo VARTA futsal ligy odstartuje ve středu večer v Liberci. Domácí FTZS hostí od 20 hodin Plzeň. Zápas vysílá živě LSTV a Tipsport. Utkání komentuje Martin Kameník.

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.