Během nadcházejícího víkendu (3. a 4.8.2019) se koná další ročník Turnaje Česko-Slovenského přátelství a právě v hodonínské hale zahájí Démoni Česká Lípa přípravu na další sezónu. „Kádr by měl zůstat stejný,“ říká trenér týmu Karel Kruliš, který bude postrádat jen Vítězslava Hrubého, který již na jaře avizoval konec kariéry (článek zde).

Možnost připravovat se v Hodoníně hodnotí trenér pozitivně. „Sehrajeme tam 3 zápasy ve skupině, potom minimálně ještě jeden o umístění,“ potvrzuje kvalitu turnaje, kde „jeho“ Démoni budou spolu s Tangem Hodonín zastupovat naši domácí ligovou scénu. Dalšími účastníky budou druholigové celky: ostravský Baník, Vyškov a Žabinští Vlci, bratislavské celky Baraberi a Minimax a také rakoský Vienna Walzer.

Některé nové tváře se v týmu ale možná přece jen objeví. „Uvidíme po Hodonínu, pak bude jasno o posilách, snad se vše povede,“ doufá Karel Kruliš. To už bude tým trénovat čtyřikrát týdně a bude před ním také trojice přípravných utkání. V nich českolipský tým změří síly s Interobalem Plzeň, Rapidem Ústí a také s FTZS Liberec, což bude utkání hrané v rámci finále krajské části Poháru FAČR. Všechna utkání odehrají Démoni v domácí hale.

Program přípravných utkání Démonů Česká Lípa

14.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Interobal Plzeň
21.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Rapid Ústí nad Labem
28.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - FTZS Liberec

Další aktuality

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně
Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.

PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion
PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion 15.09.2020

Ještě před reprezentační přestávkou uvidíme jedno utkání 1. FUTSAL ligy. V dohrávce 2. kola hostí ve středu Žabinští Vlci Brno soupeře z Chrudimi.