Během nadcházejícího víkendu (3. a 4.8.2019) se koná další ročník Turnaje Česko-Slovenského přátelství a právě v hodonínské hale zahájí Démoni Česká Lípa přípravu na další sezónu. „Kádr by měl zůstat stejný,“ říká trenér týmu Karel Kruliš, který bude postrádat jen Vítězslava Hrubého, který již na jaře avizoval konec kariéry (článek zde).

Možnost připravovat se v Hodoníně hodnotí trenér pozitivně. „Sehrajeme tam 3 zápasy ve skupině, potom minimálně ještě jeden o umístění,“ potvrzuje kvalitu turnaje, kde „jeho“ Démoni budou spolu s Tangem Hodonín zastupovat naši domácí ligovou scénu. Dalšími účastníky budou druholigové celky: ostravský Baník, Vyškov a Žabinští Vlci, bratislavské celky Baraberi a Minimax a také rakoský Vienna Walzer.

Některé nové tváře se v týmu ale možná přece jen objeví. „Uvidíme po Hodonínu, pak bude jasno o posilách, snad se vše povede,“ doufá Karel Kruliš. To už bude tým trénovat čtyřikrát týdně a bude před ním také trojice přípravných utkání. V nich českolipský tým změří síly s Interobalem Plzeň, Rapidem Ústí a také s FTZS Liberec, což bude utkání hrané v rámci finále krajské části Poháru FAČR. Všechna utkání odehrají Démoni v domácí hale.

Program přípravných utkání Démonů Česká Lípa

14.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Interobal Plzeň
21.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - Rapid Ústí nad Labem
28.08.2019 | 20:00 hod. | Démoni Česká Lípa - FTZS Liberec

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.