Zatím strohé informace na facebookovém profilu plzeňského Interobalu prozradily, že klub začal přípravu na nový ročník VARTA futsal ligy. Po odchodu Davida Friče se přípravy ujal nový trenér Marek Kopecký, který bude souběžně působit i u reprezentace do 21 let, s níž nedávno sklidil velký úspěch díky výkonům v Portugalsku.

Pro mnohé je překvapením, že do přípravy se zapojil i Tomáš Vnuk, který v minulé sezóně získal s pražskou Spartou titul mistra ČR. Ale po skončení hostování ve Spartě je dál kmenovým hráčem Interobalu a tak na prvním tréninku nechyběl. Kdo naopak nebude pokračovat v kariéře je Jakub Mižár, který oblékal dres klubu po mnoho let a odehrál v něm 128 prvoligových utkání.

První přípravné utkání čeká na plzeňský tým příští týden, v pátek 2. 8. se střetne v domácím prostředí s FTZS Liberec.

Další aktuality

David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl
David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl 09.12.2019

Nejlepší střelec Dynama PCO České Budějovice David Radouch z bodu získaného proti Mělníku neměl, pro jeho tým to bylo málo, v televizním zápase chtěli Jihočeši body tři. V pozápasovém rozhovoru jsme se o Dynamu dozvěděli řadu zajímavostí.

Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal
Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal 07.12.2019

Český reprezentant a kapitán Mělníka Jiří Vokoun zařídil svému týmu bod ve čtvrtečním televizním zápase v Českých Budějovicích, když vstřelil tři branky během dvou minut a vyrovnal tak na konečných 4:4.

Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod
Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod 06.12.2019

Po reprezentační přestávce se ve čtvrtek večer předehrávalo 11. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostilo Dynamo PCO České Budějovice soupeře z Mělníka.