Zatím strohé informace na facebookovém profilu plzeňského Interobalu prozradily, že klub začal přípravu na nový ročník VARTA futsal ligy. Po odchodu Davida Friče se přípravy ujal nový trenér Marek Kopecký, který bude souběžně působit i u reprezentace do 21 let, s níž nedávno sklidil velký úspěch díky výkonům v Portugalsku.

Pro mnohé je překvapením, že do přípravy se zapojil i Tomáš Vnuk, který v minulé sezóně získal s pražskou Spartou titul mistra ČR. Ale po skončení hostování ve Spartě je dál kmenovým hráčem Interobalu a tak na prvním tréninku nechyběl. Kdo naopak nebude pokračovat v kariéře je Jakub Mižár, který oblékal dres klubu po mnoho let a odehrál v něm 128 prvoligových utkání.

První přípravné utkání čeká na plzeňský tým příští týden, v pátek 2. 8. se střetne v domácím prostředí s FTZS Liberec.

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.