Trénovat bude kádr dvakrát týdně s tím, že o fyzickou kondici se opět postarají fotbalové kluby, které pomalu začínají své letní přípravy.

Tréninky budou zaměřeny především na taktickou část. V průběhu srpna jsou v plánu zhruba čtyři přátelská utkání. Přípravu pak Liberec uzavře finálovým duelem krajského poháru FAČR, v rámci nějž se střetnou s českolipskými Démony.

Složení realizačního týmu:
Vacek Michael – hlavní trenér, Vacek František – asistent trenéra, Poživil Bořek – vedoucí mužstva, Slovák Ondřej – kustod, fyzio

Složení kádru pro přípravné období (červenec – srpen):
Brankáři: Dlask Jakub, Koudelka Petr (příchod z Alfy Liberec), Plechatý Tomáš, Vogt Dominik.

Obránci: Baláž Pavel, Bína Marek, Bína Pavel, Daněk Jakub, Dietrich Henne (na testech z DE), Dvořák Miroslav (příchod z FCSL), Henzl Filip (prodloužení ročního hostování), Horáček Petr, Janáček Tomáš (na testech), Kratochvíl Vít, Rašín Ondřej, Šorsák Jakub, Vodička Ondřej, Vrabec Karel, Žoček Jakub.

Útočníci: Benek Aleš, Beran Michal, Bernát Pavel, Kaiser Matyáš, Kazda Matyáš, Krasnický Jakub, Němec Josef, Novotný Petr, Novotný Vojtěch (přestup z Pampuchu Liberec), Rumler Štěpán, Šíma Marek, Vébr Matěj, Žižka Martin.

Dlouhodobě zranění: Soukup Milan (koleno), Šisler Jiří (koleno), Toman Filip (záda).

Odchody: Díl Jan (přestup do Pampuchu Liberec), Beneš Jakub (přestup do Libereckých gazel), Garčár Radim (ukončení hostování Slavia Praha), Klíma Lukáš (ukončení činnosti), Polívka Tomáš (přestup Liberecké gazely).

Vyjádření trenéra Michaela Vacka k přípravnému období: „Na začátku přípravy budeme pracovat s širším kádrem, který budeme postupně zužovat. Těší mě doplnění týmu o zajímavá jména a jsem i velice zvědav, jak se prosadí mladí hráči z U19, kteří loni podávali velice dobré výkony. Jsem rád, že se povedlo navýšit i počet tréninkových jednotek a doufám, že to bude mít pozitivní dopad na naše výkony v lize. Hlavně bych chtěl, aby se utvořila dobrá parta a hráči měli chuť do futsalu.”

Další aktuality

V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně
V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně 20.01.2020

V úterý večer uvidíme dohrávku 14. kola VARTA futsal ligy. Plzeň hostí Vysoké Mýto a zápas můžete od 20 hodin sledovat živě na Tipsport.cz a LSTV.cz.

Slavia nepřipustila překvapení a porazila České Budějovice
Slavia nepřipustila překvapení a porazila České Budějovice 19.01.2020

Čtrnácté kolo VARTA futsal ligy pokračovalo v neděli večer zápasem v Českých Budějovicích. Slavia Praha na jihu Čech zvládla úlohu favorita a vyhrála 7:3!

Hodonín neudržel vedení v Liberci, ale přivezl bod
Hodonín neudržel vedení v Liberci, ale přivezl bod 19.01.2020

Futsalisté Liberce doma zváhali. S posledním Hodonínem remizovali v pátečním zápase 14. kola VARTA futsal ligy 7:7. Hosté vedli dokonce 7:4!