Trénovat bude kádr dvakrát týdně s tím, že o fyzickou kondici se opět postarají fotbalové kluby, které pomalu začínají své letní přípravy.

Tréninky budou zaměřeny především na taktickou část. V průběhu srpna jsou v plánu zhruba čtyři přátelská utkání. Přípravu pak Liberec uzavře finálovým duelem krajského poháru FAČR, v rámci nějž se střetnou s českolipskými Démony.

Složení realizačního týmu:
Vacek Michael – hlavní trenér, Vacek František – asistent trenéra, Poživil Bořek – vedoucí mužstva, Slovák Ondřej – kustod, fyzio

Složení kádru pro přípravné období (červenec – srpen):
Brankáři: Dlask Jakub, Koudelka Petr (příchod z Alfy Liberec), Plechatý Tomáš, Vogt Dominik.

Obránci: Baláž Pavel, Bína Marek, Bína Pavel, Daněk Jakub, Dietrich Henne (na testech z DE), Dvořák Miroslav (příchod z FCSL), Henzl Filip (prodloužení ročního hostování), Horáček Petr, Janáček Tomáš (na testech), Kratochvíl Vít, Rašín Ondřej, Šorsák Jakub, Vodička Ondřej, Vrabec Karel, Žoček Jakub.

Útočníci: Benek Aleš, Beran Michal, Bernát Pavel, Kaiser Matyáš, Kazda Matyáš, Krasnický Jakub, Němec Josef, Novotný Petr, Novotný Vojtěch (přestup z Pampuchu Liberec), Rumler Štěpán, Šíma Marek, Vébr Matěj, Žižka Martin.

Dlouhodobě zranění: Soukup Milan (koleno), Šisler Jiří (koleno), Toman Filip (záda).

Odchody: Díl Jan (přestup do Pampuchu Liberec), Beneš Jakub (přestup do Libereckých gazel), Garčár Radim (ukončení hostování Slavia Praha), Klíma Lukáš (ukončení činnosti), Polívka Tomáš (přestup Liberecké gazely).

Vyjádření trenéra Michaela Vacka k přípravnému období: „Na začátku přípravy budeme pracovat s širším kádrem, který budeme postupně zužovat. Těší mě doplnění týmu o zajímavá jména a jsem i velice zvědav, jak se prosadí mladí hráči z U19, kteří loni podávali velice dobré výkony. Jsem rád, že se povedlo navýšit i počet tréninkových jednotek a doufám, že to bude mít pozitivní dopad na naše výkony v lize. Hlavně bych chtěl, aby se utvořila dobrá parta a hráči měli chuť do futsalu.”

Další aktuality

Sparta prokázala svou sílu a přesvědčivě zvítězila
Sparta prokázala svou sílu a přesvědčivě zvítězila 16.09.2019

Svátek futsalu se odehrál včera v Liberci, kdy na sever Čech přijela nabitá Sparta Praha. Loňský vítěz VARTA futsal ligy a aktuální účastník Ligy mistrů.

Dynamo PCO rozstřílelo Tango Hodonín!
Dynamo PCO rozstřílelo Tango Hodonín! 16.09.2019

Po porážce na půdě mistra, přivítalo Dynamo PCO dalšího nováčka v soutěži, celek Tango Hodonín. Hosté dokázali první poločas ještě vzdorovat, díky zlepšenému výkonu v druhé půli však nakonec domácí brali zasloužené tři body za vítězství 7:2!

Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy
Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy 15.09.2019

V neděli se dohrávalo 2. kolo VARTA futsal ligy dvěma zápasy na jihu a severu Čech. Podívejte se, jak dopadly.