O tom, že v příští sezóně budou ve Spartě pokračovat Wilde a Novak, jsme již psali (článek zde). Postupně k nim Sparta přiřadila Grbešu, Drahovského a také Seidlera, ti všichni s klubem prodloužili smlouvu. A to i posledně jmenovaný, který v minulé sezóně v pražském klubu jen hostoval z polského Rekordu Biasko-Biala.

Podle oznámení klubu se jako trumf do Prahy vrazí brazilský futsalista s ázerbájdžánským pasem, Amadeo. Ten v současné době hraje nejvyšší soutěž v Brazílii za Atlántico, což je loňský finalista ligy. Pokud sledujete naše zpravodajství pravidelně tak víte, že jeho spoluhráčem je Rafael Silva, bývalý futsalista litoměřického Gardenline…

Došlo ale i na trojici jmen, která už ve sparťanském nebudeme od začátku letní přípravy vídat. S klubem se loučí David Cupák, který vypomáhal formou hostování z Helasu Brno a také Fouad Amrani (na snímku). Již 34 letý hráč, který působil již před 7 lety v Benagu ) poté hrál v Maďarsku a nižší soutěže ve Španělsku) a Spartě pomáhal v této sezóně, také klub opouští.

Třetí odcházející není hráč, ale trenér Martin Brůna. Kouč reprezentační U19 přišel do pražského klubu zkraje roku a je jasné, že je výrazně podepsaný pod úspěchem klubu. Nepochybujeme, že angažmá, pokud o něj bude stát, nebude hledat dlouho.

Sparta má tento týden jiné hlavní téma, než složení kádru. Ve čtvrtek se totiž v Nyonu losuje složení skupin futsalové Ligy mistrů

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.