O tom, že v příští sezóně budou ve Spartě pokračovat Wilde a Novak, jsme již psali (článek zde). Postupně k nim Sparta přiřadila Grbešu, Drahovského a také Seidlera, ti všichni s klubem prodloužili smlouvu. A to i posledně jmenovaný, který v minulé sezóně v pražském klubu jen hostoval z polského Rekordu Biasko-Biala.

Podle oznámení klubu se jako trumf do Prahy vrazí brazilský futsalista s ázerbájdžánským pasem, Amadeo. Ten v současné době hraje nejvyšší soutěž v Brazílii za Atlántico, což je loňský finalista ligy. Pokud sledujete naše zpravodajství pravidelně tak víte, že jeho spoluhráčem je Rafael Silva, bývalý futsalista litoměřického Gardenline…

Došlo ale i na trojici jmen, která už ve sparťanském nebudeme od začátku letní přípravy vídat. S klubem se loučí David Cupák, který vypomáhal formou hostování z Helasu Brno a také Fouad Amrani (na snímku). Již 34 letý hráč, který působil již před 7 lety v Benagu ) poté hrál v Maďarsku a nižší soutěže ve Španělsku) a Spartě pomáhal v této sezóně, také klub opouští.

Třetí odcházející není hráč, ale trenér Martin Brůna. Kouč reprezentační U19 přišel do pražského klubu zkraje roku a je jasné, že je výrazně podepsaný pod úspěchem klubu. Nepochybujeme, že angažmá, pokud o něj bude stát, nebude hledat dlouho.

Sparta má tento týden jiné hlavní téma, než složení kádru. Ve čtvrtek se totiž v Nyonu losuje složení skupin futsalové Ligy mistrů

Další aktuality

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.