Veteráni Chrudim vyhráli mistrovství podruhé v řadě a potřetí celkem. Šlo tentokrát o hladké vítězství? „Nemohu srovnávat s předchozími ročníky. Já jsem hrál letos na MČR veteránů poprvé. Loni byl s kluky jen brácha Roman,“ odpověděl Michal Mareš, který si zahrál se čtyřicátníky parádně: „Se starou partou se hraje vždy nejlépe. Klukům to pořád jde. Jsem rád, že se hlavně nikdo nezranil. Všichni kluci byli tahouny týmu a odvedli maximum.“

Michal Mareš je stále ještě aktivním hráčem FK ERA-PACK Chrudim. Ačkoliv v loňské sezoně neodehrál tolik minut jako dříve, tak se na otázku o dalším působení v nejvyšší soutěži vůbec nechtěl vyjadřovat. „Absolutně bez komentáře. Na téma první ligy se v tuto chvíli nebudu vyjadřovat,“ usmíval se Mareš.

I příští rok by Michal Mareš rád zavítal na MČR veteránů ve futsalu: „Pokud budu mít volno a nebudu zraněný, tak přijedu rád.“ A kdo byl podle něj nejtěžší soupeř na turnaji? „Týmy byly dobré. Viděli jsme s kluky, proti kterým jsme začínali hrát futsal. Šlo o příjemné setkání. Všechny týmy odvedly své maximum. Šlo o dobré zpestření,“ dodal úspěšný chrudimský futsalista.

Další aktuality

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.