Veteráni Chrudim vyhráli mistrovství podruhé v řadě a potřetí celkem. Šlo tentokrát o hladké vítězství? „Nemohu srovnávat s předchozími ročníky. Já jsem hrál letos na MČR veteránů poprvé. Loni byl s kluky jen brácha Roman,“ odpověděl Michal Mareš, který si zahrál se čtyřicátníky parádně: „Se starou partou se hraje vždy nejlépe. Klukům to pořád jde. Jsem rád, že se hlavně nikdo nezranil. Všichni kluci byli tahouny týmu a odvedli maximum.“

Michal Mareš je stále ještě aktivním hráčem FK ERA-PACK Chrudim. Ačkoliv v loňské sezoně neodehrál tolik minut jako dříve, tak se na otázku o dalším působení v nejvyšší soutěži vůbec nechtěl vyjadřovat. „Absolutně bez komentáře. Na téma první ligy se v tuto chvíli nebudu vyjadřovat,“ usmíval se Mareš.

I příští rok by Michal Mareš rád zavítal na MČR veteránů ve futsalu: „Pokud budu mít volno a nebudu zraněný, tak přijedu rád.“ A kdo byl podle něj nejtěžší soupeř na turnaji? „Týmy byly dobré. Viděli jsme s kluky, proti kterým jsme začínali hrát futsal. Šlo o příjemné setkání. Všechny týmy odvedly své maximum. Šlo o dobré zpestření,“ dodal úspěšný chrudimský futsalista.

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.