Sparta zvládla oba dva finálové zápasy s přehledem. V Teplicích vyhrála 6:1 a doma dokonce bez obdržené branky 4:0. Teplicím se do sestavy vrací Claudinho a otazník visí na zraněným Tekou či Novotným. Domácí nejsou v záviděníhodné situaci, protože musí doma v pondělním souboji zvítězit.

Ohlasy před utkáním

Claudinho, hráč Svarog FC: „Sparta vede 2:0 na zápasy, tím pádem přijede odehrát zápas bez nátlaku na výsledek. Tohle je velmi důležitý zápas hlavně pro nás. Bude to těžké, jak se i očekává, když se hraje proti excelentním hráčům. Také nesmíme zapomenout, že je to finále! Musíme být chytří a využívat faktor domácího prostředí a dosáhnout tím našeho cíle, kterým je vítězství! Budeme bojovat, potit krev. Nemáme jinou volbu než vítězství."

Beni Simitči, trenér Sparty: „V pondělí musíme zabojovat, zrychlit hru s míčem, a ještě více kontrolovat hru. Tím pádem by pro nás nemělo být problémem zvládnout zápas. Říká se, že poslední krok bývá nejtěžší, ale doufám, že mí sparťané budou pokračovat se stejnou zodpovědností jako v předešlých dvou zápasech. Doufám také v to, že soupeře nepustíme skoro k ničemu. Teď už bude pouze na nás, jak to zvládneme. Sparťané vždy ukázali svou sílu v nejtěžších bojích.“

Kdo zápas píská?

Hlavními rozhodčími pátečního zápasu jsou pánové Karel Henych a Ondřej Černý. Mezi střídačkami bude hru řídit Miroslav Chládek. Delegáty zápasu jsou Michal Chyba a Ladislav Smreček.

Kde zápas sledovat?

Pokud nedorazíte do haly, můžete utkání sledovat živě na ČT Sport. Textovou formu zápasu nabídne jako vždy server ONLAJNY.com.

Pohled do statistik play off

Nejlepší střelci: Teka (TEP, 7) - Wilde (ACS, 15)
Nejlepší nahrávači: Tato (TEP, 6) – Novak, Drahovský (ACS, 11)
Nejproduktivnější hráči: Teka (TEP, 12) – Drahovský, Wilde (ACS, 18)
Tresty: nidko.
Karetní ohrožení: Černý, Jeronimo, Taverna, Šebek (TEP)

Sestřih branek z druhého finále play off

Profil haly

SH Teplice

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 850 diváků (609 sedících)
Vstupenky 50kč, ženy a děti vstup zdarma

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.