Sparta zvládla oba dva finálové zápasy s přehledem. V Teplicích vyhrála 6:1 a doma dokonce bez obdržené branky 4:0. Teplicím se do sestavy vrací Claudinho a otazník visí na zraněným Tekou či Novotným. Domácí nejsou v záviděníhodné situaci, protože musí doma v pondělním souboji zvítězit.

Ohlasy před utkáním

Claudinho, hráč Svarog FC: „Sparta vede 2:0 na zápasy, tím pádem přijede odehrát zápas bez nátlaku na výsledek. Tohle je velmi důležitý zápas hlavně pro nás. Bude to těžké, jak se i očekává, když se hraje proti excelentním hráčům. Také nesmíme zapomenout, že je to finále! Musíme být chytří a využívat faktor domácího prostředí a dosáhnout tím našeho cíle, kterým je vítězství! Budeme bojovat, potit krev. Nemáme jinou volbu než vítězství."

Beni Simitči, trenér Sparty: „V pondělí musíme zabojovat, zrychlit hru s míčem, a ještě více kontrolovat hru. Tím pádem by pro nás nemělo být problémem zvládnout zápas. Říká se, že poslední krok bývá nejtěžší, ale doufám, že mí sparťané budou pokračovat se stejnou zodpovědností jako v předešlých dvou zápasech. Doufám také v to, že soupeře nepustíme skoro k ničemu. Teď už bude pouze na nás, jak to zvládneme. Sparťané vždy ukázali svou sílu v nejtěžších bojích.“

Kdo zápas píská?

Hlavními rozhodčími pátečního zápasu jsou pánové Karel Henych a Ondřej Černý. Mezi střídačkami bude hru řídit Miroslav Chládek. Delegáty zápasu jsou Michal Chyba a Ladislav Smreček.

Kde zápas sledovat?

Pokud nedorazíte do haly, můžete utkání sledovat živě na ČT Sport. Textovou formu zápasu nabídne jako vždy server ONLAJNY.com.

Pohled do statistik play off

Nejlepší střelci: Teka (TEP, 7) - Wilde (ACS, 15)
Nejlepší nahrávači: Tato (TEP, 6) – Novak, Drahovský (ACS, 11)
Nejproduktivnější hráči: Teka (TEP, 12) – Drahovský, Wilde (ACS, 18)
Tresty: nidko.
Karetní ohrožení: Černý, Jeronimo, Taverna, Šebek (TEP)

Sestřih branek z druhého finále play off

Profil haly

SH Teplice

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 850 diváků (609 sedících)
Vstupenky muži - 50 Kč, ženy - 20 Kč, děti vstup zdarma

Další aktuality

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.