Sparta celý zápas kontrolovala hru. První branku Pražanů vstřelil nejlepší střelec play off Wilde. Na 2:0 zvýšil před přestávkou Seidler. Po přestávce Pražané pokračovali v tlaku. Třetí trefu obstaral Amrani a ve 30. minutě zvýšil už na 4:0 Cupák. To byla zároveň i poslední branka zápasu a domácí získali mečbol.

Michal Seidler, hráč Sparty: "Teplicím chyběl Claudinho a Teka, hráli to na šest lidí, což je obrovsky těžké. My jsme nastoupili s dvěma čtyřkami. Řekli jsme si, že je budeme presovat, což se nám dařilo a šlo vidět, že Teplice byly na konci úplně unavené. Z tohoto pohledu šlo o snadnější vítězství než minule."

Rodrigo Taverna, hráč Svarog FC: "Dnes jsme šli do zápasu s některými hráči, kteří nebyli na storpocent zdraví. Snažili jsme se vymyslet nějakou taktiku, která by vedla k vítězství. Chtěli jsme zodpovědně bránit, ale znovu jsme si zápas prohráli po individuálních chybách. Nyní máme týden na trénink a rozbor chyb. Doma musíme získat bod."

AC Sparta Praha - Svarog FC Teplice 4:0 (2:0)

Branky: 7. Wilde (Drahovský), 18. Seidler, 22. Amrani (Wilde), 31. Cupák (Vnuk).
Stav série: 2:0.

Fotogalerie

Další aktuality

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.

Chrudim potvrdila pověst favorita a nenechala Démonům ani bod
Chrudim potvrdila pověst favorita a nenechala Démonům ani bod 14.12.2019

Chrudimští futsalisté v pátečním utkání 11. kola vyhráli poměrně jednoznačně na palubovce České Lípy.