Sparta celý zápas kontrolovala hru. První branku Pražanů vstřelil nejlepší střelec play off Wilde. Na 2:0 zvýšil před přestávkou Seidler. Po přestávce Pražané pokračovali v tlaku. Třetí trefu obstaral Amrani a ve 30. minutě zvýšil už na 4:0 Cupák. To byla zároveň i poslední branka zápasu a domácí získali mečbol.

Michal Seidler, hráč Sparty: "Teplicím chyběl Claudinho a Teka, hráli to na šest lidí, což je obrovsky těžké. My jsme nastoupili s dvěma čtyřkami. Řekli jsme si, že je budeme presovat, což se nám dařilo a šlo vidět, že Teplice byly na konci úplně unavené. Z tohoto pohledu šlo o snadnější vítězství než minule."

Rodrigo Taverna, hráč Svarog FC: "Dnes jsme šli do zápasu s některými hráči, kteří nebyli na storpocent zdraví. Snažili jsme se vymyslet nějakou taktiku, která by vedla k vítězství. Chtěli jsme zodpovědně bránit, ale znovu jsme si zápas prohráli po individuálních chybách. Nyní máme týden na trénink a rozbor chyb. Doma musíme získat bod."

AC Sparta Praha - Svarog FC Teplice 4:0 (2:0)

Branky: 7. Wilde (Drahovský), 18. Seidler, 22. Amrani (Wilde), 31. Cupák (Vnuk).
Stav série: 2:0.

Fotogalerie

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.