První finále ovládla jednoznačně Sparta, která na severu Čech zvítězila 6:1. Do sestavy se navíc domácímu celku vrací Tomáš Drahovský – nejproduktivnější hráč ligy. Teplice naopak nebudou mít v sestavě Claudinha, jenž viděl v prvním finále třetí žlutou kartu a musí si odstát jedno utkání.

Ohlasy před utkáním

Beni Simitči, trenér Sparty: „Musíme zapomenout na páteční výhru a s pokorou a bez podcenění vlítnout na Svarog i doma! V pondělí budu mít k dispozici i Drahovského, který si odseděl trest za tři žluté karty, ale Hrdina ho hrdinsky doplnil a uvidíme, zda se mi Draho dostane do základu. Snad kvůli super výkonům po celou sezonu ano. (smích) Doma před plnou halou budeme chtít potvrdit druhý bod v sérii s dobrým výkonem. Když to možná bude náš poslední domácí zápas v sezoně, tak se chceme rozloučit pořádně! Jdeme si pomalu, ale jistými kroky pro mistrovský titul. Ať žije Sparta!“

Jiří Baran, hráč Svarog FC: „Od zápasu očekávám obrovský boj. Jedeme na Spartu s cílem uspět a uděláme pro to maximum. Víme, co od Sparty čekat. Trenér má připravený jistý plán a když ho budeme plnit, věřím, že máme šanci uspět!“

Michal Hůla, brankář Svarog FC: „Do Prahy jedeme s jedním jediným cílem, a to je vyhrát a srovnat stav série! Každý člen mužstva musí odvést stoprocentní výkon, abychom mohli pomýšlet na vítězství. Musíme zlepšit oproti prvnímu zápasu hlavně zakončení, protože na jeden gól se těžce vyhrává.“

Kdo zápas píská?

Hlavními rozhodčími pátečního zápasu jsou pánové Libor Kaštánek a Filip Nešněra. Mezi střídačkami bude hru sledovat Tomáš Markovský. Delegáty zápasu jsou Radek Venc a Jan Hora.

Kde zápas sledovat?

Pokud nedorazíte do haly, můžete utkání sledovat živě na ČT Sport. Textovou formu zápasu nabídne jako vždy server ONLAJNY.com.

Pohled do statistik play off

Nejlepší střelci: Teka (TEP, 7) - Wilde (ACS, 14)
Nejlepší nahrávači: Tato (TEP, 6) – Novak (ACS, 11)
Nejproduktivnější hráči: Teka (TEP, 12) – Drahovský, Novak (ACS, 17)
Tresty: Claudinho (TEP, 1)
Karetní ohrožení: Černý, Jeronimo (TEP)

Sestřih branek z prvního finále play off

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.