První finále ovládla jednoznačně Sparta, která na severu Čech zvítězila 6:1. Do sestavy se navíc domácímu celku vrací Tomáš Drahovský – nejproduktivnější hráč ligy. Teplice naopak nebudou mít v sestavě Claudinha, jenž viděl v prvním finále třetí žlutou kartu a musí si odstát jedno utkání.

Ohlasy před utkáním

Beni Simitči, trenér Sparty: „Musíme zapomenout na páteční výhru a s pokorou a bez podcenění vlítnout na Svarog i doma! V pondělí budu mít k dispozici i Drahovského, který si odseděl trest za tři žluté karty, ale Hrdina ho hrdinsky doplnil a uvidíme, zda se mi Draho dostane do základu. Snad kvůli super výkonům po celou sezonu ano. (smích) Doma před plnou halou budeme chtít potvrdit druhý bod v sérii s dobrým výkonem. Když to možná bude náš poslední domácí zápas v sezoně, tak se chceme rozloučit pořádně! Jdeme si pomalu, ale jistými kroky pro mistrovský titul. Ať žije Sparta!“

Jiří Baran, hráč Svarog FC: „Od zápasu očekávám obrovský boj. Jedeme na Spartu s cílem uspět a uděláme pro to maximum. Víme, co od Sparty čekat. Trenér má připravený jistý plán a když ho budeme plnit, věřím, že máme šanci uspět!“

Michal Hůla, brankář Svarog FC: „Do Prahy jedeme s jedním jediným cílem, a to je vyhrát a srovnat stav série! Každý člen mužstva musí odvést stoprocentní výkon, abychom mohli pomýšlet na vítězství. Musíme zlepšit oproti prvnímu zápasu hlavně zakončení, protože na jeden gól se těžce vyhrává.“

Kdo zápas píská?

Hlavními rozhodčími pátečního zápasu jsou pánové Libor Kaštánek a Filip Nešněra. Mezi střídačkami bude hru sledovat Tomáš Markovský. Delegáty zápasu jsou Radek Venc a Jan Hora.

Kde zápas sledovat?

Pokud nedorazíte do haly, můžete utkání sledovat živě na ČT Sport. Textovou formu zápasu nabídne jako vždy server ONLAJNY.com.

Pohled do statistik play off

Nejlepší střelci: Teka (TEP, 7) - Wilde (ACS, 14)
Nejlepší nahrávači: Tato (TEP, 6) – Novak (ACS, 11)
Nejproduktivnější hráči: Teka (TEP, 12) – Drahovský, Novak (ACS, 17)
Tresty: Claudinho (TEP, 1)
Karetní ohrožení: Černý, Jeronimo (TEP)

Sestřih branek z prvního finále play off

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.