První zápas série nabídl nejméně emocí. Skončil 3:0 pro Spartu. Druhý zápas byl hodně zajímavý. Chrudim vyhrála doma 6:4 po prodloužení, ale půjde vůbec překonat to, co se dělo ve třetím zápase na Spartě? Pražané vyhráli 10:9 po prodloužení, navíc gólem z desítky pět vteřin před koncem. Ani nechceme domýšlet, co nás čeká ve středu. Jedno je však jisté. Bude to opět zápas jako hrom, ale bez dvou domácích opor: Nejproduktivnější hráč ERA-PACKu Éverton dostal v Praze třetí ŽK. Bagatini si nezahraje 4 utkání za úder loktem. Navíc si v posledním utkání ošklivě poranil kotník.

Ohlasy před utkáním

Felipe Conde, trenér FK ERA-PACK Chrudim: „V dalším zápase musíme snížit množství našich chyb. Ty nás stojí strašně moc. Doufáme, že opět odehrajeme kvalitní utkání, které nám vynese možnost vrátit se ještě jednou do Prahy na rozhodující duel. Počítáme s podporou našich fanoušků, kteří jistě vytvoří skvělou atmosféru a celou dobu nás budou tlačit dopředu.“

Beni Simitči, trenér Sparty Praha: „Moc se na středeční zápas v Chrudimi těším, protože očekávám opět vynikající atmosféru jak ze strany diváků, tak ze strany hlavních aktérů. Po páteční výhře máme dva zápasy k tomu, abychom zvládli postoupit, a proto si myslím, že jsme v lepší situaci než Chrudim. Nicméně to neznamená, že budeme hrát lehkovážně, naopak pojedeme do Chrudimi ostražití, abychom neopakovali stejné chyby jako minule. Rozhodně chceme tuhle sérii ukončit a uděláme pro to vše, co bude v našich silách!"

Kde zápas sledovat?

Pokud nedorazíte do haly, což by byla obrovská škoda, můžete utkání sledovat buď skrze livestream na Tipsport.cz nebo LSTV.cz. Duel komentuje od 20 hodin Ondřej Zlámal. Textovou formu zápasu nabídne server ONLAJNY.com.

Pohled do statistik play off

Nejlepší střelci: Éverton (CHR, 11) - Wilde (ACS, 12)
Nejlepší nahrávači: Koudelka (CHR, 8) – Novak, Drahovský (ACS, 9)
Nejproduktivnější hráči: Éverton (CHR, 18) - Drahovský (ACS, 15)
Tresty: Éverton (CHR, 1), Bagatini (CHR, 4)
Karetní ohrožení: Koudelka (CHR) – Drahovský (ACS)

Sestřih branek z třetího zápasu

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.