První zápas série nabídl nejméně emocí. Skončil 3:0 pro Spartu. Druhý zápas byl hodně zajímavý. Chrudim vyhrála doma 6:4 po prodloužení, ale půjde vůbec překonat to, co se dělo ve třetím zápase na Spartě? Pražané vyhráli 10:9 po prodloužení, navíc gólem z desítky pět vteřin před koncem. Ani nechceme domýšlet, co nás čeká ve středu. Jedno je však jisté. Bude to opět zápas jako hrom, ale bez dvou domácích opor: Nejproduktivnější hráč ERA-PACKu Éverton dostal v Praze třetí ŽK. Bagatini si nezahraje 4 utkání za úder loktem. Navíc si v posledním utkání ošklivě poranil kotník.

Ohlasy před utkáním

Felipe Conde, trenér FK ERA-PACK Chrudim: „V dalším zápase musíme snížit množství našich chyb. Ty nás stojí strašně moc. Doufáme, že opět odehrajeme kvalitní utkání, které nám vynese možnost vrátit se ještě jednou do Prahy na rozhodující duel. Počítáme s podporou našich fanoušků, kteří jistě vytvoří skvělou atmosféru a celou dobu nás budou tlačit dopředu.“

Beni Simitči, trenér Sparty Praha: „Moc se na středeční zápas v Chrudimi těším, protože očekávám opět vynikající atmosféru jak ze strany diváků, tak ze strany hlavních aktérů. Po páteční výhře máme dva zápasy k tomu, abychom zvládli postoupit, a proto si myslím, že jsme v lepší situaci než Chrudim. Nicméně to neznamená, že budeme hrát lehkovážně, naopak pojedeme do Chrudimi ostražití, abychom neopakovali stejné chyby jako minule. Rozhodně chceme tuhle sérii ukončit a uděláme pro to vše, co bude v našich silách!"

Kde zápas sledovat?

Pokud nedorazíte do haly, což by byla obrovská škoda, můžete utkání sledovat buď skrze livestream na Tipsport.cz nebo LSTV.cz. Duel komentuje od 20 hodin Ondřej Zlámal. Textovou formu zápasu nabídne server ONLAJNY.com.

Pohled do statistik play off

Nejlepší střelci: Éverton (CHR, 11) - Wilde (ACS, 12)
Nejlepší nahrávači: Koudelka (CHR, 8) – Novak, Drahovský (ACS, 9)
Nejproduktivnější hráči: Éverton (CHR, 18) - Drahovský (ACS, 15)
Tresty: Éverton (CHR, 1), Bagatini (CHR, 4)
Karetní ohrožení: Koudelka (CHR) – Drahovský (ACS)

Sestřih branek z třetího zápasu

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…