Stav série je momentálně nerozhodný 1:1. Sparta vyhrála doma 3:0, ale v Chrudimi neudržela nadějné vedení. Nejprve 3:0 a pak také 4:2. Východočeši srovnali a v prodloužení výsledek otočili na 6:4. Pražanům chyběl Angellot a trenér Simitči točil jen šestici hráčů v poli. Nyní k nim s největší pravděpodobností přibude David Cupák, který se vrací po dvouzápasovém trestu. Karetní ohrožení pro tento souboj má jen chrudimský Éverton.

Ohlasy před utkáním

David Cupák, hráč AC Sparta Praha: „Stav série je 1:1. Teď jsme na řadě my, abychom zvládli domácí zápas. Musíme hrát aktivně a důrazně Chrudimským do těla. Když předvedeme stejný výkon jako v první utkání na domácí palubovce, tak budeme úspěšní. Měl jsem dva zápasy pauzu, teď se těším zpátky na palubovku a věřím, že klukům pomůžu. Za sebe můžu říct, že na hřišti necháme vše. Doufám, že nám diváci pomůžou a poženou nás za vítězstvím. Chceme si jít pro druhý bod v sérii.“

Felipe Conde, trenér FK ERA-PACK Chrudim: „Necháme-li stranou všechny kecy, které byly na internetu napsány, můžeme očekávat další kvalitní a hodně vyrovnaný zápas. Oba týmy již dokázaly zvítězit na vlastním hřišti, my ale tentokrát musíme hrát jinak, než tomu bylo v prvním utkání. A co je nejdůležitější, doufám, že se zápas bude rozhodovat přímo na hřišti. A všechna obvinění a výhrůžky zůstanou v pozadí, aby mohla obě mužstva předvést pěkný futsal.“

Kde zápas sledovat?

Pokud nedorazíte do haly, což by byl téměř hřícha, můžete utkání sledovat buď skrze livestream na Tipsport.cz nebo LSTV.cz. Duel komentuje od 20 hodin Radek Klier. Textovou formu zápasu nabídne server ONLAJNY.com.

Kdo zápas píská?

Hlavními rozhodčími jsou Jiří Lasch a Daniel Plzák. Mezi střídačkami bude hru sledovat Jan Novotný. Delegáty zápasu jsou Ladislav Drobný a Ladislav Kudrna.

Pohled do statistik play off

Nejlepší střelci: Éverton (CHR, 7) - Wilde (ACS, 9)
Nejlepší nahrávači: Koudelka, Éverton, Slováček (CHR, 6) - Novak (ACS, 8)
Nejproduktivnější hráči: Éverton (CHR, 13) - Novak (ACS, 11)
Tresty: nikdo.
Karetní ohrožení: Éverton (CHR).

Sestřih branek z druhého zápasu

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.