Svarog FC Teplice - SK Slavia Praha (pátek 19:00)

Série, ve které můžeme znát prvního finalistu. Teplice vedou 2:0 na zápasy. V Edenu dokonce vyhrály 9:4, ale doma se jim v play off nedaří. Slavia Praha toho může využít a prodloužit sérii. Otazník visí nad startem obou brankářů, protože Karpiak ani Jeronimo poslední duel nedochytali. Zápas pro vás v livestreamu komentuje Ondřej Zlámal.

AC Sparta Praha - FK ERA-PACK Chrudim (pátek 20:00)

Neskutečně vyrovnaná série, kde si oba celky uhájily své domácí prostředí. Sparta přišla před druhým zápasem o Angellota, který ze země odcestoval. Ale vrací se jí David Cupák, který měl karetní trest. Jakou to bude hrát roli, uvidíme v pátek. Přímý přenos na internetu komentuje Adam Procházka.

Další aktuality

Helas Brno mění po 42 letech vedení,  propojuje se s akademií Orla Řečkovice
Helas Brno mění po 42 letech vedení, propojuje se s akademií Orla Řečkovice 04.07.2024

Legendární prvoligový klub Helas Brno, jenž se řadí mezi nejstarší tuzemské futsalové značky, mění po 42 letech majitele. Zakladatel Jan Loup předává štafetu novému pětičlennému vedení.

David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize
David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize 04.07.2024

Vedení futsalových Klokanů finišuje přípravy před startem letní přípravy na nejvyšší futsalovou soutěž. Při té příležitosti jsme vyzpovídali ředitele a zároveň hráče našeho klubu, Davida Ploce. Ten nám poodkryl, jak se zrodil administrativní postup do nejvyšší soutěže, klubové cíle pro nadcházející sezónu a také zmínil jednu z velkých věcí, která v létě Klokany čeká.

Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna
Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna 02.07.2024

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR v minulém týdnu schválil podobu Termínové listiny 2024/2025, což je klíčový dokument také pro nejvyšší soutěž. Přečtěte si, co a kdy nás čeká.