Ač tým Mělníku dorazil do Chrudimi jen se sedmi hráči do pole, dokázal rozjetému ERA-PACKu velmi dlouho odolávat. Bezbrankový stav vydržel až do poloviny osmé minuty, kdy Bagatini přesně rozehranou standardkou našel pravačku Davida Drozda, jenž dokázal prolomit obranný val soupeře. A poté to začalo. Slovo si vzal Brazilec Max, který dvakrát za sebou na brankové čáře dorazil volný míč do sítě a stanovil rozdíl na tři branky.

Tím však střelecké hody ERA-PACKu neskončily. Ještě do půli stihli po asistencích Martina Doši skórovat Matěj Slováček a Tomáš Koudelka, kteří stanovili poločasové skóre na 5:0. Ani po přestávce se obraz hry ve třetím čtvrtfinálovém zápase nezměnil. V chrudimské brance vyměnil Dmitrije Litviněnka Jakub Žďánský, který s klidem sledoval, jak náskok ERA-PACKu ještě více narůstá. V krátkém rozmezí se mezi střelce zapsal také Pavel Drozd, chvíli na to dokonal hattrick Max.

Klidný průběh utkání rozvířila červená karta hostujícího Nečase, v následné přesilové hře se se štěstím prosadil Everton, o dvě minuty později se trefil i Felipe. Desátou branku si dal Mělník smolně sám, střelecký účet ERA-PACKu ukončil při závěrečné power-play Matěj Slováček. Chrudimští přišli o čisté konto jednatřicet vteřin před koncem po pohledném zakončení Jiřího Vokouna.

ERA-PACK i ve třetím utkání nadělil soupeři dvojciferný výsledek a raduje se z postupu do semifinále play off. Jeho dalším soupeřem bude pražská Sparta.

FK ERA-PACK Chrudim - SK Olympik Mělník 11:1 (5:0)

Branky: 8. D. Drozd (Bagatini), 9. Max (Felipe), 16. Max (Everton), 19. Slováček (Doša), 19. Koudelka (Doša), 26. P. Drozd (Everton), 28. Max (Doša), 34. Everton (Felipe), 36. Felipe (Doša), 36. Machytka (vla.), 40. Slováček (Max) – 40. Vokoun (Machytka).
Konečný stav série: 3:0, postupuje Chrudim.

David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl
David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl 09.12.2019

Nejlepší střelec Dynama PCO České Budějovice David Radouch z bodu získaného proti Mělníku neměl, pro jeho tým to bylo málo, v televizním zápase chtěli Jihočeši body tři. V pozápasovém rozhovoru jsme se o Dynamu dozvěděli řadu zajímavostí.

Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal
Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal 07.12.2019

Český reprezentant a kapitán Mělníka Jiří Vokoun zařídil svému týmu bod ve čtvrtečním televizním zápase v Českých Budějovicích, když vstřelil tři branky během dvou minut a vyrovnal tak na konečných 4:4.

Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod
Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod 06.12.2019

Po reprezentační přestávce se ve čtvrtek večer předehrávalo 11. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostilo Dynamo PCO České Budějovice soupeře z Mělníka.