Průběh třetího čtvrtfinálového utkání můžete sledovat také na serveru onlajny.com!

Co bude dál?

Chrudimští futsalisté vedou v sérii nad Mělníkem 2:0 a v sobotu ji mohou před vlastními fanoušky ukončit. Pokud se tak stane, pauza nebude veliká. Semifinále VARTA futsal ligy již zná tři ze čtyř účastníků – své čtvrtfinálové série bez problémů zvládly Teplice, Sparta i Slavia. V případě postupu Chrudimi vyzve Sparta Praha právě ERA-PACK, Teplice si počíhají na sešívaný výběr.

A kdy že se začne? Termíny série samozřejmě ještě známy nejsou, jedna věc ale ano. Obě série odstartují den po sobě televizními duely. Ve čtvrtek 25.4. budou Teplice hostit právě Slavii, velkolepá bitva mezi Spartou Praha a ERA-PACKem Chrudim pak započne v pátek 26.4. od 20:10 v Praze!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Ve třetím zápase musíme navázat na úroveň hry v utkáních předchozích. Když ho odehrajeme dobře, postoupíme. Každý dobrý zápas nám dává jistotu a víru v naší práci a to je v této fázi sezony nesmírně důležité. Věřím, že se naše hra bude fanouškům líbit a že doma sérii ukončíme.“

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník): „V Chrudimi nás čeká nejspíš poslední zápas sezony, tak chceme předvést lepší výkon než v prvních dvou zápasech a zakončit sérii s hlavou nahoře. Chrudim se bude tlačit hodně do útoku a bude se chtít připravit na semifinále se Spartou. My jí zkusíme postup trošku znepříjemnit a dát víc branek než v předešlých utkáních.“

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.