Průběh třetího čtvrtfinálového utkání můžete sledovat také na serveru onlajny.com!

Co bude dál?

Chrudimští futsalisté vedou v sérii nad Mělníkem 2:0 a v sobotu ji mohou před vlastními fanoušky ukončit. Pokud se tak stane, pauza nebude veliká. Semifinále VARTA futsal ligy již zná tři ze čtyř účastníků – své čtvrtfinálové série bez problémů zvládly Teplice, Sparta i Slavia. V případě postupu Chrudimi vyzve Sparta Praha právě ERA-PACK, Teplice si počíhají na sešívaný výběr.

A kdy že se začne? Termíny série samozřejmě ještě známy nejsou, jedna věc ale ano. Obě série odstartují den po sobě televizními duely. Ve čtvrtek 25.4. budou Teplice hostit právě Slavii, velkolepá bitva mezi Spartou Praha a ERA-PACKem Chrudim pak započne v pátek 26.4. od 20:10 v Praze!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Ve třetím zápase musíme navázat na úroveň hry v utkáních předchozích. Když ho odehrajeme dobře, postoupíme. Každý dobrý zápas nám dává jistotu a víru v naší práci a to je v této fázi sezony nesmírně důležité. Věřím, že se naše hra bude fanouškům líbit a že doma sérii ukončíme.“

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník): „V Chrudimi nás čeká nejspíš poslední zápas sezony, tak chceme předvést lepší výkon než v prvních dvou zápasech a zakončit sérii s hlavou nahoře. Chrudim se bude tlačit hodně do útoku a bude se chtít připravit na semifinále se Spartou. My jí zkusíme postup trošku znepříjemnit a dát víc branek než v předešlých utkáních.“

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl
David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl 09.12.2019

Nejlepší střelec Dynama PCO České Budějovice David Radouch z bodu získaného proti Mělníku neměl, pro jeho tým to bylo málo, v televizním zápase chtěli Jihočeši body tři. V pozápasovém rozhovoru jsme se o Dynamu dozvěděli řadu zajímavostí.

Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal
Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal 07.12.2019

Český reprezentant a kapitán Mělníka Jiří Vokoun zařídil svému týmu bod ve čtvrtečním televizním zápase v Českých Budějovicích, když vstřelil tři branky během dvou minut a vyrovnal tak na konečných 4:4.

Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod
Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod 06.12.2019

Po reprezentační přestávce se ve čtvrtek večer předehrávalo 11. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostilo Dynamo PCO České Budějovice soupeře z Mělníka.