Průběh třetího čtvrtfinálového utkání můžete sledovat také na serveru onlajny.com!

Co bude dál?

Chrudimští futsalisté vedou v sérii nad Mělníkem 2:0 a v sobotu ji mohou před vlastními fanoušky ukončit. Pokud se tak stane, pauza nebude veliká. Semifinále VARTA futsal ligy již zná tři ze čtyř účastníků – své čtvrtfinálové série bez problémů zvládly Teplice, Sparta i Slavia. V případě postupu Chrudimi vyzve Sparta Praha právě ERA-PACK, Teplice si počíhají na sešívaný výběr.

A kdy že se začne? Termíny série samozřejmě ještě známy nejsou, jedna věc ale ano. Obě série odstartují den po sobě televizními duely. Ve čtvrtek 25.4. budou Teplice hostit právě Slavii, velkolepá bitva mezi Spartou Praha a ERA-PACKem Chrudim pak započne v pátek 26.4. od 20:10 v Praze!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Ve třetím zápase musíme navázat na úroveň hry v utkáních předchozích. Když ho odehrajeme dobře, postoupíme. Každý dobrý zápas nám dává jistotu a víru v naší práci a to je v této fázi sezony nesmírně důležité. Věřím, že se naše hra bude fanouškům líbit a že doma sérii ukončíme.“

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník): „V Chrudimi nás čeká nejspíš poslední zápas sezony, tak chceme předvést lepší výkon než v prvních dvou zápasech a zakončit sérii s hlavou nahoře. Chrudim se bude tlačit hodně do útoku a bude se chtít připravit na semifinále se Spartou. My jí zkusíme postup trošku znepříjemnit a dát víc branek než v předešlých utkáních.“

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně
Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.

PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion
PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion 15.09.2020

Ještě před reprezentační přestávkou uvidíme jedno utkání 1. FUTSAL ligy. V dohrávce 2. kola hostí ve středu Žabinští Vlci Brno soupeře z Chrudimi.