Plzeň brzy vedla, ale Slavia dokázala výsledek otočit. Na poločasových 2:2 nakonec vyrovnal svým druhým gólem v zápase Křemen. Druhá půle byla jako přes kopírák. Na brzký gól domácího Rešetára odpověděla Slavia dvěma trefami a už to vypadalo, že sešívaní zápas vyhrají, jenže Interobal poslal po ráně Holého zápas do prodloužení.

V něm uklidnil hosty tvrdou ranou Pršič, a když Zruba z úhlu zvýšil na 6:4, zdálo se být rozhodnuto. Jenže ve druhé části prodloužení znovu snížil na rozdíl jedné branky Rešetár. Západočeši bojovali, ale vyrovnat se jim nakonec nepodařilo. Se sirénou dal ještě sedmý gól Slavie Směřička.

Rozhovor s plzeňským Janem Křemenem

Rozhovor se slávistickým Martinem Směřičkou

SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha 5:7pp (2:2,2:2 - 0:2,1:1)

Branky: 2. Křemen, 17. Křemen (Rešetár), 21. Rešetár (Holý), 40. Holý, 46. Rešetár (Holý) – 6. Radovanovič, 11. Jošt (Krasnič), 33. Krasnič, 39. Záruba (Radovanovič), 42. Pršič (Radovanovič), 43. Záruba, 50. Směřička.
Stav série: 0:2.

Fotogalerie

Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín
Vysokomýtští rozstříleli Tango Hodonín 14.12.2019

V páteční večer bylo v Nejzbach aréně k vidění 11.kolo VARTA futsal ligy, když na východ České republiky dorazilo Tango Hodonín. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém poločase nasázeli vysokomýtští do sítě Hodonína šest kousků a načepovali Hodonínu desítku. Vysokomýtští tím utnuli nepříjemnou třízápasovou sérii porážek a vrátili do Nejzbach arény vítěznou radost.

Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím
Slavia předvedla parádní obrat proti Teplicím 14.12.2019

Slávisté proti Svarogu Teplice sice prohrávali 0:4, ale nakonec slavili po parádním obratu v druhém poločase vítězství 6:5. Radim Záruba završil v poslední minutě z penalty svůj hattrick a zpečetil tak velice cenné vítězství. K němu přispěl dvěma brankami Marko Radovanovič, šestou trefu přidal David Jošt.

Chrudim potvrdila pověst favorita a nenechala Démonům ani bod
Chrudim potvrdila pověst favorita a nenechala Démonům ani bod 14.12.2019

Chrudimští futsalisté v pátečním utkání 11. kola vyhráli poměrně jednoznačně na palubovce České Lípy.