Sparta chce další hladkou výhru

Futsalisté Sparty Praha hrají od 20 hodin na domácím hřišti s českolipskými Démony. Už je v sérii dvakrát porazili – 8:2 a 9:1. Nyní chtějí udělat třetí krok a uzavřít sérii. „V pátek očekávám těžší zápas, protože to bude třetí zápas v sérii. Když hrajete tolik zápasů proti stejnému týmu, tak už víte, jak máte hrát. Například je rozdíl hrát proti někomu dvakrát v týdnu, nebo za sedm měsíců. Lípa je tým, který hraje zatažený futsal před vlastní brankou, ale umí velice rychle přejít do protiútoku díky rychlým hráčům. Myslím si, že to je ten důvod, proč se jim letos daří,“ prozradil před zápasem sparťan Fouad Amrani.

Česká Lípa na svém stylu nic měnit nehodlá. „Na náš pravděpodobný poslední zapas letošní sezony pojedeme do Prahy opět zodpovědně bránit. A pokusit se dát více gólů,“ doufal trenér České Lípy Karel Kruliš.

Livestream

Zápasy Sparty Praha s Českou Lípou můžete sledovat živě na Tipsport.cz a LSTV. Duel komentuje Ondřej Zlámal.

Semifinále na severu Čech?

Druhý páteční zápas obstará Svarog FC Teplice. Ten doma vyzve od 20.30 hodin Helas Brno. První utkání série vyhráli Severočeši doma 6:4. Druhý duel skončil v Brně 10:0 pro hosty. Tepličtí tak mohou ukončit čtvrtfinálovou sérii také v nejrychlejším možném termínu.

Teplický Jiří Baran vybízí svůj k tým nepodcenění: „Myslím, že určitě můžeme navázat na výborný výkon z Brna. Rozhodně nechceme nic podcenit, chceme ukončit sérii před domácími fanoušky.“

A co chystá na Severočechy Helas? „V pátek nás čeká další náročný zápas, který musíme zvládnout mnohem lépe než minulý týden v Brně. Teplice už mohou slavit postup do semifinále, ale určitě nedáme svoji kůži stejně lacino jako v předchozím zápase. Podle minulých zápasů se zdá, že Teplická guma nám vyhovuje mnohem více než domácí palubovka, takže nevidím důvod, proč se v Teplicích nepokusit o zázrak a vrátit ještě sérii do Brna,“ prohlásil gólman Marek Konečný.

Oba zápasy můžete sledovat v textové podobě na www.onlajny.com!

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.