Sparta chce další hladkou výhru

Futsalisté Sparty Praha hrají od 20 hodin na domácím hřišti s českolipskými Démony. Už je v sérii dvakrát porazili – 8:2 a 9:1. Nyní chtějí udělat třetí krok a uzavřít sérii. „V pátek očekávám těžší zápas, protože to bude třetí zápas v sérii. Když hrajete tolik zápasů proti stejnému týmu, tak už víte, jak máte hrát. Například je rozdíl hrát proti někomu dvakrát v týdnu, nebo za sedm měsíců. Lípa je tým, který hraje zatažený futsal před vlastní brankou, ale umí velice rychle přejít do protiútoku díky rychlým hráčům. Myslím si, že to je ten důvod, proč se jim letos daří,“ prozradil před zápasem sparťan Fouad Amrani.

Česká Lípa na svém stylu nic měnit nehodlá. „Na náš pravděpodobný poslední zapas letošní sezony pojedeme do Prahy opět zodpovědně bránit. A pokusit se dát více gólů,“ doufal trenér České Lípy Karel Kruliš.

Livestream

Zápasy Sparty Praha s Českou Lípou můžete sledovat živě na Tipsport.cz a LSTV. Duel komentuje Ondřej Zlámal.

Semifinále na severu Čech?

Druhý páteční zápas obstará Svarog FC Teplice. Ten doma vyzve od 20.30 hodin Helas Brno. První utkání série vyhráli Severočeši doma 6:4. Druhý duel skončil v Brně 10:0 pro hosty. Tepličtí tak mohou ukončit čtvrtfinálovou sérii také v nejrychlejším možném termínu.

Teplický Jiří Baran vybízí svůj k tým nepodcenění: „Myslím, že určitě můžeme navázat na výborný výkon z Brna. Rozhodně nechceme nic podcenit, chceme ukončit sérii před domácími fanoušky.“

A co chystá na Severočechy Helas? „V pátek nás čeká další náročný zápas, který musíme zvládnout mnohem lépe než minulý týden v Brně. Teplice už mohou slavit postup do semifinále, ale určitě nedáme svoji kůži stejně lacino jako v předchozím zápase. Podle minulých zápasů se zdá, že Teplická guma nám vyhovuje mnohem více než domácí palubovka, takže nevidím důvod, proč se v Teplicích nepokusit o zázrak a vrátit ještě sérii do Brna,“ prohlásil gólman Marek Konečný.

Oba zápasy můžete sledovat v textové podobě na www.onlajny.com!

Další aktuality

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.

Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body
Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body 13.10.2019

V 5. kole VARTA futsal ligy Mělník doma podlehl Teplicím. Zápas byl o hodinu zpožděn. Hosté uvízli v kolonách.