Tomáš Vnuk ve 12. minutě připravil pro Tomáše Seidlera další jednoduchou trefu, kdy mu míč poslal před poloprázdnou hostující branku. Na druhé straně se o několik sekund později dělovkou pod víko prosadil Semerád. Poločas zakončil svou třetí trefou po rohu od Drahovské Seidler.

I do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kdy se prosadil dělovou ránou Wilde. Ve 26. minutě se po parádní českolipské kombinaci na jeden dotyk prosadil Rott. Pak už ale byl zápas v taktovce hráčů s rudým „S“ na hrudi. Nejprve to Novak úspěšně zkusil ze střední vzdálenosti, pak na něj navázal další parádní střelou z dálky Vnuk. Jako poslední se prosadil Seidler, opět po geniálně přihrávce od Seidlera.

Kristijan Grbeša (Sparta): „Myslím si, že jsme dneska neodehráli dobrý zápas. Nejspíš jsme začali s myšlenkou, že to bude jednoduché utkání. Nakonec jsme první zápas série vyhráli, což je to nejdůležitější. Každopádně od úterý musíme hrát lépe.“

Karel Kruliš (Démoni Česká Lípa): „Zápas se mi hodnotí dobře, i když jsme prohráli, tak jsme spokojení, jelikož si uvědomujeme obrovskou sílu Sparty, která má velice široký kádr a velice kvalitní, ale i přesto jsme včera odehráli velice slušný zápas. Vytvořili jsme si spousty šancí, ale bohužel je neproměnili a soupeř trestal každou naší chybu. My se musíme dát do úterý dohromady, i když to bude těžké, ale pevně věřím že Spartě na domácí palubovce nic nedarujeme a popereme se opět o slušný výsledek.“

Statistika

Další aktuality

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.

Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body
Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body 13.10.2019

V 5. kole VARTA futsal ligy Mělník doma podlehl Teplicím. Zápas byl o hodinu zpožděn. Hosté uvízli v kolonách.