Jelikož Teplice základní část ovládly, budou pokaždé v play off začínat na domácí palubovce. Dále se hostitelství zápasů po jednom střídá. Do semifinále postoupí tým, který jako první nasbírá tři vítězství. 

Další čtvrtfinálové termíny jsou naplánovány následovně:
5.4. | 19:30
-  Helas Brno vs. Svarog FC
12.4. | 20:30 - Svarog FC vs. Helas Brno
15.4 | 19.30 - Helas Brno vs. Svarog FC
19.4. | 20.30. – Svarog FC vs. Helas Brno

Jiří Baran, hráč Svarogu FC: "Ve středu nám začíná vrchol sezony. Titul v základní části je krásný, ale důležité je uspět i v play off. Musíme se na to připravit hlavně po psychické stránce, nesmí nastat uspokojení po povedeném zápase s Chrudimí. Brno může být nepříjemným soupeřem, pokud k zápasům nenastoupime stoprocentně připraveni. Jinak je určitě našim cílem čtvrtfinále zládnout 3:0 na zápasy a připravovat se na semifinále."

Zbyněk Špička, hráč Helasu Brno: “Do série s Teplicemi vstupujeme určitě jako outsider, takže můžeme soupeře leda překvapit. První zápas bude velice náročný, ale rozhodně se nejedeme přes celou republiku pouze zúčastnit. V základní části jsme s Teplicemi odehráli dobrá, dá se říct vyrovnaná utkání, tudíž se budeme snažit o co nejlepší výsledek. Nemáme co ztratit, což hraje v náš prospěch, a soupeře se pokusíme potrápit a třeba i porazit.”

Profil haly

SH Teplice

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 850 diváků (609 sedících)
Vstupenky muži - 50 Kč, ženy - 20 Kč, děti vstup zdarma

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.