Jelikož Teplice základní část ovládly, budou pokaždé v play off začínat na domácí palubovce. Dále se hostitelství zápasů po jednom střídá. Do semifinále postoupí tým, který jako první nasbírá tři vítězství. 

Další čtvrtfinálové termíny jsou naplánovány následovně:
5.4. | 19:30
-  Helas Brno vs. Svarog FC
12.4. | 20:30 - Svarog FC vs. Helas Brno
15.4 | 19.30 - Helas Brno vs. Svarog FC
19.4. | 20.30. – Svarog FC vs. Helas Brno

Jiří Baran, hráč Svarogu FC: "Ve středu nám začíná vrchol sezony. Titul v základní části je krásný, ale důležité je uspět i v play off. Musíme se na to připravit hlavně po psychické stránce, nesmí nastat uspokojení po povedeném zápase s Chrudimí. Brno může být nepříjemným soupeřem, pokud k zápasům nenastoupime stoprocentně připraveni. Jinak je určitě našim cílem čtvrtfinále zládnout 3:0 na zápasy a připravovat se na semifinále."

Zbyněk Špička, hráč Helasu Brno: “Do série s Teplicemi vstupujeme určitě jako outsider, takže můžeme soupeře leda překvapit. První zápas bude velice náročný, ale rozhodně se nejedeme přes celou republiku pouze zúčastnit. V základní části jsme s Teplicemi odehráli dobrá, dá se říct vyrovnaná utkání, tudíž se budeme snažit o co nejlepší výsledek. Nemáme co ztratit, což hraje v náš prospěch, a soupeře se pokusíme potrápit a třeba i porazit.”

Profil haly

SH Teplice

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 850 diváků (609 sedících)
Vstupenky 50kč, ženy a děti vstup zdarma

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.