Jelikož Teplice základní část ovládly, budou pokaždé v play off začínat na domácí palubovce. Dále se hostitelství zápasů po jednom střídá. Do semifinále postoupí tým, který jako první nasbírá tři vítězství. 

Další čtvrtfinálové termíny jsou naplánovány následovně:
5.4. | 19:30
-  Helas Brno vs. Svarog FC
12.4. | 20:30 - Svarog FC vs. Helas Brno
15.4 | 19.30 - Helas Brno vs. Svarog FC
19.4. | 20.30. – Svarog FC vs. Helas Brno

Jiří Baran, hráč Svarogu FC: "Ve středu nám začíná vrchol sezony. Titul v základní části je krásný, ale důležité je uspět i v play off. Musíme se na to připravit hlavně po psychické stránce, nesmí nastat uspokojení po povedeném zápase s Chrudimí. Brno může být nepříjemným soupeřem, pokud k zápasům nenastoupime stoprocentně připraveni. Jinak je určitě našim cílem čtvrtfinále zládnout 3:0 na zápasy a připravovat se na semifinále."

Zbyněk Špička, hráč Helasu Brno: “Do série s Teplicemi vstupujeme určitě jako outsider, takže můžeme soupeře leda překvapit. První zápas bude velice náročný, ale rozhodně se nejedeme přes celou republiku pouze zúčastnit. V základní části jsme s Teplicemi odehráli dobrá, dá se říct vyrovnaná utkání, tudíž se budeme snažit o co nejlepší výsledek. Nemáme co ztratit, což hraje v náš prospěch, a soupeře se pokusíme potrápit a třeba i porazit.”

Profil haly

SH Teplice

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 850 diváků (609 sedících)
Vstupenky muži - 50 Kč, ženy - 20 Kč, děti vstup zdarma

Další aktuality

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.

Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body
Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body 13.10.2019

V 5. kole VARTA futsal ligy Mělník doma podlehl Teplicím. Zápas byl o hodinu zpožděn. Hosté uvízli v kolonách.