První zápas vyhrál Mělník doma senzačně 7:5. Hrdinou zápasu se stal ex-sparťanský brankář Martin Mareš a Jiří Vokoun, který dal Spartě hattrick. Pražané potřebují vyhrát, aby si uchovali naději na druhé místo po základní části. Středočechům by se body hodily v boji o konečnou pátou příčku.

„V týdnu máme dva zápasy. Televizní proti Mělníku a v pátek Helas v Kutné Hoře. Oba musíme vyhrát a skončit druzí bez ohledu na výsledek Svarogu proti ERA-PACKu. Tvrdě jsme šli za svým cílem skončit druzí a za naše výkony si to minimálně zasloužíme. Škoda zbytečné prohry v Mělníku, protože při získání šesti bodu bychom mohli skončit první," litoval trenér Sparty Beni Simitči.

Trenér Olympiku Jakub Němec uznává sílu Sparty, která doma dokázala porazit i Chrudim: Sparta je nyní tým s nejlepší formou v lize, což potvrdil jejich zápas s Chrudimí. Naproti tomu my se celou sezonu trápíme s velkou marodkou, která nyní vygradovala do stavu, kdy máme problém dát dohromady osm zdravých hráčů z kádru áčka, béčka a juniorky. Ale jsem přesvědčen, že televizní utkání kluky nakopne a předvedeme výkon, na který můžeme být hrdí."

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma

Další aktuality

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně
Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.

PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion
PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion 15.09.2020

Ještě před reprezentační přestávkou uvidíme jedno utkání 1. FUTSAL ligy. V dohrávce 2. kola hostí ve středu Žabinští Vlci Brno soupeře z Chrudimi.