První zápas vyhrál Mělník doma senzačně 7:5. Hrdinou zápasu se stal ex-sparťanský brankář Martin Mareš a Jiří Vokoun, který dal Spartě hattrick. Pražané potřebují vyhrát, aby si uchovali naději na druhé místo po základní části. Středočechům by se body hodily v boji o konečnou pátou příčku.

„V týdnu máme dva zápasy. Televizní proti Mělníku a v pátek Helas v Kutné Hoře. Oba musíme vyhrát a skončit druzí bez ohledu na výsledek Svarogu proti ERA-PACKu. Tvrdě jsme šli za svým cílem skončit druzí a za naše výkony si to minimálně zasloužíme. Škoda zbytečné prohry v Mělníku, protože při získání šesti bodu bychom mohli skončit první," litoval trenér Sparty Beni Simitči.

Trenér Olympiku Jakub Němec uznává sílu Sparty, která doma dokázala porazit i Chrudim: Sparta je nyní tým s nejlepší formou v lize, což potvrdil jejich zápas s Chrudimí. Naproti tomu my se celou sezonu trápíme s velkou marodkou, která nyní vygradovala do stavu, kdy máme problém dát dohromady osm zdravých hráčů z kádru áčka, béčka a juniorky. Ale jsem přesvědčen, že televizní utkání kluky nakopne a předvedeme výkon, na který můžeme být hrdí."

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl
David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl 09.12.2019

Nejlepší střelec Dynama PCO České Budějovice David Radouch z bodu získaného proti Mělníku neměl, pro jeho tým to bylo málo, v televizním zápase chtěli Jihočeši body tři. V pozápasovém rozhovoru jsme se o Dynamu dozvěděli řadu zajímavostí.

Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal
Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal 07.12.2019

Český reprezentant a kapitán Mělníka Jiří Vokoun zařídil svému týmu bod ve čtvrtečním televizním zápase v Českých Budějovicích, když vstřelil tři branky během dvou minut a vyrovnal tak na konečných 4:4.

Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod
Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod 06.12.2019

Po reprezentační přestávce se ve čtvrtek večer předehrávalo 11. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostilo Dynamo PCO České Budějovice soupeře z Mělníka.