Slovácký tým už naznačil, že nejvyšší soutěž opustí a nějakou formou předá licenci jinému klubu. Jak to vše dopadne, budeme vědět až po úplném skončení sezony. Nicméně trenér Jaroslav Hastík už v předzápasovém ohlasu něco nastínil: "Rozlučku Bazooky s futsalovou ligou v Hradišti si chceme především užít. Teplice mají reálnou šanci na prvenství v základní části soutěže a nebudou chtít u nás zaváhat. Při obou loňských výletech na Moravu se však jejich hvězdný výběr na svá těsná vítězství hodně nadřel a ani na Slovácku mu nedarujeme nic zadarmo."

Přitom Bazooka ještě může v případě dalších bodových zisků pomýšlet na play off. Teplice mají příjemnější starosti. V případě páteční výhry a bodového zisku v posledním kole doma s Chrudimí se stanou vítězi základní části! "Do Uherského Hradiště jedeme s pokorou a určitě nás tam nečeká nic jednoduchého. Bazooka odehrála dobrý zápas na Slavii, takže se musíme dobře připravit a zkusit prodloužit vítěznou sérii," prohlásil vedoucí mužstva Tomáš Šebl.

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.