Slovácký tým už naznačil, že nejvyšší soutěž opustí a nějakou formou předá licenci jinému klubu. Jak to vše dopadne, budeme vědět až po úplném skončení sezony. Nicméně trenér Jaroslav Hastík už v předzápasovém ohlasu něco nastínil: "Rozlučku Bazooky s futsalovou ligou v Hradišti si chceme především užít. Teplice mají reálnou šanci na prvenství v základní části soutěže a nebudou chtít u nás zaváhat. Při obou loňských výletech na Moravu se však jejich hvězdný výběr na svá těsná vítězství hodně nadřel a ani na Slovácku mu nedarujeme nic zadarmo."

Přitom Bazooka ještě může v případě dalších bodových zisků pomýšlet na play off. Teplice mají příjemnější starosti. V případě páteční výhry a bodového zisku v posledním kole doma s Chrudimí se stanou vítězi základní části! "Do Uherského Hradiště jedeme s pokorou a určitě nás tam nečeká nic jednoduchého. Bazooka odehrála dobrý zápas na Slavii, takže se musíme dobře připravit a zkusit prodloužit vítěznou sérii," prohlásil vedoucí mužstva Tomáš Šebl.

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.

Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení?
Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení? 18.04.2019

Pro bod číslo dvě. Chrudimští futsalisté chtějí navázat na úvodní vysokou čtvrtfinálovou výhru proti Mělníku na jeho hřišti, odkud mají v plánu si přivézt mečbol na postup do semifinále.

Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu
Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu 17.04.2019

I třetí čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy vyhrála Slavia Praha. Sešívaní doma ve středu porazili Plzeň a postoupili do semifinále.