První utkání vyhrál Interobal jednoznačně 7:0. Hráčem zápasu byl zvolen Lukáš Rešetár, který se trefil dvakrát do sítě soupeře. V tabulce mají Českolipští o devět bodů méně než Plzeň a na sedmém místě stále bojují o play off. Plzeňští se potřebují dostat před Mělník na páté místo, ten má ale o bod více.

Karel Kruliš (trenér Démonů): "Zápas s Plzní bude opět velice těžký, ale v domácím prostředí budeme soupeře trápit. Chceme získat alespoň bod, který by nám mohl dát definitivní vstupenku do play off."

David Frič (trenér Plzně): "Do Lípy jedeme s cílem získat tři body, nicméně víme, že nás čeká velmi těžký úkol. Lípa hraje doma velmi dobře a musíme být koncentrovaní od první do poslední minuty."

Profil haly

MSH Č. Lípa

Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 20 Kč dospělí, mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Šesté kole začne už středeční předehrávkou
Šesté kole začne už středeční předehrávkou 15.10.2019

Šesté kolo VARTA futsal ligy odstartuje ve středu večer v Liberci. Domácí FTZS hostí od 20 hodin Plzeň. Zápas vysílá živě LSTV a Tipsport. Utkání komentuje Martin Kameník.

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.