V prvním utkání sezony jasně dominovali Severočeši. Na Helasem zvítězili 5:1 a hráčem zápasu se stal liberecký gólman Dominik Vogt. Postavení v tabulce je hodně vyrovnané. Brněnští jsou momentálně se čtrnácti body osmí a pro udržení pozice potřebují v pátek vyhrát. Liberec však jede bojovat o play off. Je desátý, má o bod méně a pokud neboduje, půjde o jeho poslední zápas sezony.

Tarik Lukšija (Helas Brno): "V pátek nás čeká asi nejdůležitější utkání této sezony. Protože jsme domácí utkání s Mělníkem nedokázali dotáhnout do vítězného konce, tak budeme bojovat s Libercem o play off. Očekávám velice zajímavý souboj, který bychom měli zvládnout a napravit si reputaci. Klub jako Helas by měl být součástí play off a věřím, že utkání s Libercem dotáhneme do vítězného konce.”

Michael Vacek (trenér Liberce): "Porážkou v Ostravě jsme si zkomplikovali boj o play off. Proto nám nezbývá nic jiného, než se pokusit zápas v Brně vyhrát a doufat, že Uherské Hradiště už neudělá více jak jeden bod. Tento zápas je soubojem o vstupenku do dalších bojů. Bohužel poslední dobou zápasíme se špatnou koncovkou, tak to snad v Brně protrhneme."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.

Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení?
Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení? 18.04.2019

Pro bod číslo dvě. Chrudimští futsalisté chtějí navázat na úvodní vysokou čtvrtfinálovou výhru proti Mělníku na jeho hřišti, odkud mají v plánu si přivézt mečbol na postup do semifinále.

Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu
Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu 17.04.2019

I třetí čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy vyhrála Slavia Praha. Sešívaní doma ve středu porazili Plzeň a postoupili do semifinále.