V prvním utkání sezony jasně dominovali Severočeši. Na Helasem zvítězili 5:1 a hráčem zápasu se stal liberecký gólman Dominik Vogt. Postavení v tabulce je hodně vyrovnané. Brněnští jsou momentálně se čtrnácti body osmí a pro udržení pozice potřebují v pátek vyhrát. Liberec však jede bojovat o play off. Je desátý, má o bod méně a pokud neboduje, půjde o jeho poslední zápas sezony.

Tarik Lukšija (Helas Brno): "V pátek nás čeká asi nejdůležitější utkání této sezony. Protože jsme domácí utkání s Mělníkem nedokázali dotáhnout do vítězného konce, tak budeme bojovat s Libercem o play off. Očekávám velice zajímavý souboj, který bychom měli zvládnout a napravit si reputaci. Klub jako Helas by měl být součástí play off a věřím, že utkání s Libercem dotáhneme do vítězného konce.”

Michael Vacek (trenér Liberce): "Porážkou v Ostravě jsme si zkomplikovali boj o play off. Proto nám nezbývá nic jiného, než se pokusit zápas v Brně vyhrát a doufat, že Uherské Hradiště už neudělá více jak jeden bod. Tento zápas je soubojem o vstupenku do dalších bojů. Bohužel poslední dobou zápasíme se špatnou koncovkou, tak to snad v Brně protrhneme."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.