V prvním utkání sezony jasně dominovali Severočeši. Na Helasem zvítězili 5:1 a hráčem zápasu se stal liberecký gólman Dominik Vogt. Postavení v tabulce je hodně vyrovnané. Brněnští jsou momentálně se čtrnácti body osmí a pro udržení pozice potřebují v pátek vyhrát. Liberec však jede bojovat o play off. Je desátý, má o bod méně a pokud neboduje, půjde o jeho poslední zápas sezony.

Tarik Lukšija (Helas Brno): "V pátek nás čeká asi nejdůležitější utkání této sezony. Protože jsme domácí utkání s Mělníkem nedokázali dotáhnout do vítězného konce, tak budeme bojovat s Libercem o play off. Očekávám velice zajímavý souboj, který bychom měli zvládnout a napravit si reputaci. Klub jako Helas by měl být součástí play off a věřím, že utkání s Libercem dotáhneme do vítězného konce.”

Michael Vacek (trenér Liberce): "Porážkou v Ostravě jsme si zkomplikovali boj o play off. Proto nám nezbývá nic jiného, než se pokusit zápas v Brně vyhrát a doufat, že Uherské Hradiště už neudělá více jak jeden bod. Tento zápas je soubojem o vstupenku do dalších bojů. Bohužel poslední dobou zápasíme se špatnou koncovkou, tak to snad v Brně protrhneme."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.