V prvním utkání sezony jasně dominovali Severočeši. Na Helasem zvítězili 5:1 a hráčem zápasu se stal liberecký gólman Dominik Vogt. Postavení v tabulce je hodně vyrovnané. Brněnští jsou momentálně se čtrnácti body osmí a pro udržení pozice potřebují v pátek vyhrát. Liberec však jede bojovat o play off. Je desátý, má o bod méně a pokud neboduje, půjde o jeho poslední zápas sezony.

Tarik Lukšija (Helas Brno): "V pátek nás čeká asi nejdůležitější utkání této sezony. Protože jsme domácí utkání s Mělníkem nedokázali dotáhnout do vítězného konce, tak budeme bojovat s Libercem o play off. Očekávám velice zajímavý souboj, který bychom měli zvládnout a napravit si reputaci. Klub jako Helas by měl být součástí play off a věřím, že utkání s Libercem dotáhneme do vítězného konce.”

Michael Vacek (trenér Liberce): "Porážkou v Ostravě jsme si zkomplikovali boj o play off. Proto nám nezbývá nic jiného, než se pokusit zápas v Brně vyhrát a doufat, že Uherské Hradiště už neudělá více jak jeden bod. Tento zápas je soubojem o vstupenku do dalších bojů. Bohužel poslední dobou zápasíme se špatnou koncovkou, tak to snad v Brně protrhneme."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.