Chrudim v sezoně dvakrát zaváhala se Slavií a na čele soutěže má pětibodový náskok před Teplicemi. ERA-PACK navíc hraje už jen se Spartou a následně v Teplicích. Zatímco Spartu a Teplice čekají ještě tři duely. Východočeši tedy ještě vyhráno nemají a Sparta cítí šanci. Sama by ještě v případě tří výher a dvou porážek Chrudimi svého rivala v tabulce předskočila a výhoda domácího prostředí se v play off počítá.

 První vzájemný zápas vyhrála v listopadu domácí Chrudim těsně 3:2. Hráčem utkání se stal Brazilec Max. Brankář Sparty Libor Gerčák očekává hodně vyrovnaný zápas. Podle něj moc šancí k vidění nebude. "Myslím, že budou rozhodovat maličkosti, momentální forma hráčů, a to bych si troufl tvrdit, že máme v tomto případě navrch. Musíme odevzdat maximum a věřím, že vyhrajeme. Ještě jsme zlepšili obranu a dva zápasy neinkasovali a budeme na to chtít navázat," zdůraznil brankář Pražanů.

Trenér Chrudimi Felipe Conde ví, že jeho tým nečeká lehký úkol: „Bez času na odpočinek nás čeká další náročné utkání. Musíme zanalyzovat stav jednotlivých hráčů po utkání se Slavií, abychom věděli, kdo bude v pátek připraven a podle toho určit strategii. Víme, že budeme hrát proti kvalitnímu týmu a chceme předvést to nejlepší. Podobné zápasy nám velmi pomáhají v konstrukci ideální sestavy a připravují nás na utkání, které budou rozhodovat. Musíme je vzít jako příležitost naučit se novým věcem. Věřím, že fanoušci uvidí excelentní podívanou.“

Vyfoťte se s pohárem pro mistra

Na Spartě bude v pátek k vidění pohár pro mistra ligy, který před startem play off cestuje po českých halách. Pokud se s ním vyfotíte a fotku dáte na FB veřejně s hashtagem #futsaloveplayoff2019 a do příspěvku napíšete komu fandíte, můžete vyhrát podepsaný dres svého týmu. Více o soutěži zde.

Dívejte se live

Zápas vysílá živě od 20.30 hodin TIPSPORT, kde si můžete vsadit live v průběhu duelu. A také utkání poběží souběžně v komentovaném streamu na LSTV!

 

Profil haly

Praha | UNYP

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 1100 sezení / 250 stání
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma

Další aktuality

Semifinále začne v Plzni ve středu 23. dubna
Semifinále začne v Plzni ve středu 23. dubna 11.04.2025

Máme tu program semifiále letošního play off. Jako první přivítá Plzeň ve středu 23. dubna Liberec, o dva dny později pak Chrudim změří síly s Helasem. Loňští finalisté budou v obou případech favoritem na postup. Dařilo se jim proti semifinálovým soupeřům i v obou duelech v základní části.

Helas udeřil v Edenu v závěru a postupuje do semifinále!
Helas udeřil v Edenu v závěru a postupuje do semifinále! 04.04.2025

Byla to další strhující futsalová bitva! Helas v Edenu stejně jako v prvním a třetím utkání vedl, bojující slávisté se nevzdali a dotáhli stav na 3:3. V posledních vteřinách nakonec Směřička a Sznapka poslali dvěma góly brněnský tým do semifinále! V něm Helas čeká Chrudim.

Z kabiny: V pátek se v Edenu rozhodne o postupujícím!
Z kabiny: V pátek se v Edenu rozhodne o postupujícím! 03.04.2025

Rozhodující pátý zápas je tady! V pátek se v Edenu dozvíme jméno posledního semifinalisty letošního play off 1. Futsal ligy. Slavia bez Kuchty a Hrdiny vyzve Helas, za který nenastoupí Zdráhal. Stav série je 2:2, radovat se může jenom jeden.