"Chceme hrát stejně jako v Chrudimi, bojovat jako tým. Když budeme bojovat jeden za druhého a pomáhat si, tak se nám bude znovu dařit. To platí i pro zápasy, ve kterých jsme favorité jako je ten páteční. Naším jediným cílem je vítězství. Věřím, že se už dostáváme do formy, ve které chceme před play-off být," uvedl střelec vyrovnávajícího gólu z Chrudimi Uroš Krasnič

V podobném duchu promluvil také Marek Karpiak. "Musíme poslední domácí zápasy před play-off doma bez problémů zvládnout, nic nepodcenit a zvítězit. Tak budeme na play-off nejlépe připraveni."

Slavia v Uherském Hradišti hrála 24. listopadu a vyhrála tam 4:2. Od té doby prošel kádr Bazooky mnoha změnami a v Praze se představí obměněný tým. "Stále bojují o místo v play-off, které máme my už delší dobu zajištěné, bude to bojovný zápas, nesmíme nic podcenit," říká v zápasovém programu také Karpiakův kolega Jan Žežulka.

Bazooka je před cestou do Edenu na 8. místě a má čtrnáct bodů. Do Prahy cestuje v krátkém čase podruhé za sebou, v minulém kole se představila na Spartě, kde vysoko prohrála.

Slávisté se těší na každého fanouška, přijďte v pátek do haly i vy! Výkop je ve 20 hodin!

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.