"Chceme hrát stejně jako v Chrudimi, bojovat jako tým. Když budeme bojovat jeden za druhého a pomáhat si, tak se nám bude znovu dařit. To platí i pro zápasy, ve kterých jsme favorité jako je ten páteční. Naším jediným cílem je vítězství. Věřím, že se už dostáváme do formy, ve které chceme před play-off být," uvedl střelec vyrovnávajícího gólu z Chrudimi Uroš Krasnič

V podobném duchu promluvil také Marek Karpiak. "Musíme poslední domácí zápasy před play-off doma bez problémů zvládnout, nic nepodcenit a zvítězit. Tak budeme na play-off nejlépe připraveni."

Slavia v Uherském Hradišti hrála 24. listopadu a vyhrála tam 4:2. Od té doby prošel kádr Bazooky mnoha změnami a v Praze se představí obměněný tým. "Stále bojují o místo v play-off, které máme my už delší dobu zajištěné, bude to bojovný zápas, nesmíme nic podcenit," říká v zápasovém programu také Karpiakův kolega Jan Žežulka.

Bazooka je před cestou do Edenu na 8. místě a má čtrnáct bodů. Do Prahy cestuje v krátkém čase podruhé za sebou, v minulém kole se představila na Spartě, kde vysoko prohrála.

Slávisté se těší na každého fanouška, přijďte v pátek do haly i vy! Výkop je ve 20 hodin!

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kapacita 1000
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky 6. kola VARTA futsal ligy
Páteční výsledky 6. kola VARTA futsal ligy 18.10.2019

V pátek večer třemi zápasy pokračovalo 6. kolo VARTA futsal ligy. Tady jsou výsledky.

Televizní zápas v Chrudimi se domácím povedl. Porazili Slavii
Televizní zápas v Chrudimi se domácím povedl. Porazili Slavii 17.10.2019

Ve čtvrtek večer se hrálo 6. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostil ERA-PACK Chrudim pražskou Slavii. Domácí zvítězili 4:1.

Plzeň má další tři body díky výborné druhé půli
Plzeň má další tři body díky výborné druhé půli 17.10.2019

Nepříliš snadno se rodilo další vítězství Interobalu, v pořadí už šesté ve VARTA futsal lize. Liberečtí ukázali sovu sílu a hráčům Plzně cestu za třemi body rázně zkomplikovali. Nakonec díky výborném druhém poločasu byly všechny body připsány na konto týmu ze západu Čech.