Zítra, tedy v pátek 15. 3., jede Olympik do Brna, kde se utká s místním Helasem. Helas je na devátém místě a potřebuje vyhrát, aby se dostali na osmé místo, které je posledním zaručujícím místem pro playoff. Tudíž můžeme očekávat spíše futsalovou bitvu než pohledný futsal. 

Co k zápasu říkají trenér Jakub Němec a brněnský Vojtěch Cupák?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi těžké utkání. Helas bojuje o playoff, takže mají velkou motivaci vyhrát. Na podzim nás v Mělníku dokázali porazit, což jim chceme nyní vrátit a zvítězit. Je důležité, abychom se udrželi na vítězné vlně a získali dostatečné sebevědomí před televizním utkáním se Spartou.”

Vojtěch Cupák, hráč Helasu: ,,Zápasem doma s Mělníkem pro nás de facto začíná první zápas playoff a my musíme bezpodmínečně naplno bodovat, pokud chceme postoupit. Mělník letos zažívá tak trochu sezónu snů a na 90% procent postoupí z krásného šestého místa. O kvalitě hráčů jako je Vokoun, Gabčo nebo Šup svědčí i výhra s “hvězdnou” Spartou. Na druhou stranu už jsme je letos jednou porazili a věřím že na to máme i podruhé. Očekávám velkou bitvu a spíše bojovný futsal, kde budou rozhodovat maličkosti. Myslím že mluvím za všechny hráče, když řeknu že do zápasu dáme 120% a budeme chtít naše fanoušky odměnit výhrou.”

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

Páteční výsledky 6. kola VARTA futsal ligy
Páteční výsledky 6. kola VARTA futsal ligy 18.10.2019

V pátek večer třemi zápasy pokračovalo 6. kolo VARTA futsal ligy. Tady jsou výsledky.

Televizní zápas v Chrudimi se domácím povedl. Porazili Slavii
Televizní zápas v Chrudimi se domácím povedl. Porazili Slavii 17.10.2019

Ve čtvrtek večer se hrálo 6. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostil ERA-PACK Chrudim pražskou Slavii. Domácí zvítězili 4:1.

Plzeň má další tři body díky výborné druhé půli
Plzeň má další tři body díky výborné druhé půli 17.10.2019

Nepříliš snadno se rodilo další vítězství Interobalu, v pořadí už šesté ve VARTA futsal lize. Liberečtí ukázali sovu sílu a hráčům Plzně cestu za třemi body rázně zkomplikovali. Nakonec díky výborném druhém poločasu byly všechny body připsány na konto týmu ze západu Čech.