Zítra, tedy v pátek 15. 3., jede Olympik do Brna, kde se utká s místním Helasem. Helas je na devátém místě a potřebuje vyhrát, aby se dostali na osmé místo, které je posledním zaručujícím místem pro playoff. Tudíž můžeme očekávat spíše futsalovou bitvu než pohledný futsal. 

Co k zápasu říkají trenér Jakub Němec a brněnský Vojtěch Cupák?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi těžké utkání. Helas bojuje o playoff, takže mají velkou motivaci vyhrát. Na podzim nás v Mělníku dokázali porazit, což jim chceme nyní vrátit a zvítězit. Je důležité, abychom se udrželi na vítězné vlně a získali dostatečné sebevědomí před televizním utkáním se Spartou.”

Vojtěch Cupák, hráč Helasu: ,,Zápasem doma s Mělníkem pro nás de facto začíná první zápas playoff a my musíme bezpodmínečně naplno bodovat, pokud chceme postoupit. Mělník letos zažívá tak trochu sezónu snů a na 90% procent postoupí z krásného šestého místa. O kvalitě hráčů jako je Vokoun, Gabčo nebo Šup svědčí i výhra s “hvězdnou” Spartou. Na druhou stranu už jsme je letos jednou porazili a věřím že na to máme i podruhé. Očekávám velkou bitvu a spíše bojovný futsal, kde budou rozhodovat maličkosti. Myslím že mluvím za všechny hráče, když řeknu že do zápasu dáme 120% a budeme chtít naše fanoušky odměnit výhrou.”

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.