Zítra, tedy v pátek 15. 3., jede Olympik do Brna, kde se utká s místním Helasem. Helas je na devátém místě a potřebuje vyhrát, aby se dostali na osmé místo, které je posledním zaručujícím místem pro playoff. Tudíž můžeme očekávat spíše futsalovou bitvu než pohledný futsal. 

Co k zápasu říkají trenér Jakub Němec a brněnský Vojtěch Cupák?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi těžké utkání. Helas bojuje o playoff, takže mají velkou motivaci vyhrát. Na podzim nás v Mělníku dokázali porazit, což jim chceme nyní vrátit a zvítězit. Je důležité, abychom se udrželi na vítězné vlně a získali dostatečné sebevědomí před televizním utkáním se Spartou.”

Vojtěch Cupák, hráč Helasu: ,,Zápasem doma s Mělníkem pro nás de facto začíná první zápas playoff a my musíme bezpodmínečně naplno bodovat, pokud chceme postoupit. Mělník letos zažívá tak trochu sezónu snů a na 90% procent postoupí z krásného šestého místa. O kvalitě hráčů jako je Vokoun, Gabčo nebo Šup svědčí i výhra s “hvězdnou” Spartou. Na druhou stranu už jsme je letos jednou porazili a věřím že na to máme i podruhé. Očekávám velkou bitvu a spíše bojovný futsal, kde budou rozhodovat maličkosti. Myslím že mluvím za všechny hráče, když řeknu že do zápasu dáme 120% a budeme chtít naše fanoušky odměnit výhrou.”

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.