V prvním poločase ERA-PACK na svého soka nastoupil velmi zostra, z úvodních brankových příležitostí se ale prosadit nedokázali a v desáté minutě přišel z ojedinělé šance trest. Roh Radima Záruby usměrnil na branku Igor Leovski, který neomylně vymetl šibenici chrudimské branky. Sešívaní se namlsali a začali chrudimskou obranu výrazně zlobit, Pršičův únik musel likvidovat až brankář Litviněnko.

Ač měli Chrudimští územní převahu, do poločasu se vyrovnání nedočkali. To už ale neplatilo na sklonku třetí minuty druhého poločasu. David Drozd utekl všem soupeřům na pravé straně a svůj únik zakončil vyrovnávacím gólem. Tím však odpor čtvrtého týmu tabulky nezlomil. Po půlhodině hry dostal hosty z rychlého kontru znovu do vedení Marko Radovanovič, po dvaceti vteřinách trefil vyrovnání chrudimský Matěj Slováček.

Domácí tým spustil silný tlak, který vyvrcholil vedoucím gólem po krásné kombinaci z nohy Maxe dvě minuty před koncem. Rázem musela dotahovat Slavia, která ihned přistoupila ke hře bez brankáře. Nakonec jí k závěrečnému vyrovnání pomohl desetimetrový kop, který se štěstím proměnil Uroš Krasnič, jenž v čase 39:32 stanovil výsledné skóre na 3:3.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Do utkání jsme vstoupili dobře, ale potom jsme ztratili koncentraci. Po pauze jsme náš výkon již zlepšili. Oba týmy hrály kvalitní futsal, byl to dobrý zápas, který se divákům musel líbit. A byla to ideální příprava na blížící se play off.“

Uroš Krasnič (hráč SK Slavia Praha): „Spoluhráči mne na penaltu přímo dostrkali. Trénujeme si to často s Markem Karpiakem, nebylo to samozřejmě vůbec jednoduché, ale zvládl jsem to. Chtěli jsme hrát jako tým a to se nám myslím dnes podařilo. Věřím, že se naše výkony zlepšují a budeme na play-off dobře připravení.“

FK ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha 3:3 (0:1)

Branky: 23. D. Drozd, 30. Slováček (P. Drozd), 39. Max – 10. Leovski (Záruba), 30. Radovanovič (Leovski), 40. Krasnič (10 m kop).

Fotogalerie

Další aktuality

Páteční výsledky 6. kola VARTA futsal ligy
Páteční výsledky 6. kola VARTA futsal ligy 18.10.2019

V pátek večer třemi zápasy pokračovalo 6. kolo VARTA futsal ligy. Tady jsou výsledky.

Televizní zápas v Chrudimi se domácím povedl. Porazili Slavii
Televizní zápas v Chrudimi se domácím povedl. Porazili Slavii 17.10.2019

Ve čtvrtek večer se hrálo 6. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostil ERA-PACK Chrudim pražskou Slavii. Domácí zvítězili 4:1.

Plzeň má další tři body díky výborné druhé půli
Plzeň má další tři body díky výborné druhé půli 17.10.2019

Nepříliš snadno se rodilo další vítězství Interobalu, v pořadí už šesté ve VARTA futsal lize. Liberečtí ukázali sovu sílu a hráčům Plzně cestu za třemi body rázně zkomplikovali. Nakonec díky výborném druhém poločasu byly všechny body připsány na konto týmu ze západu Čech.