Souboj mezi Chrudimí a Helasem Brno odstartuje na východě Čech v pátek 8.3.2019 ve 20 hodin a sledovat ho můžete v textové verzi na webu onlajny.com.

První vzájemné utkání:

Helas Brno – FK ERA-PACK Chrudim 0:4 (0:2)

Branky: 18. Everton (Max), 20. Max (Felipe), 28. D. Drozd (Koudelka), 33. P. Drozd (D. Drozd)
Helas Brno: Kubica – Mužík, Cupák V., Lidmila, Bílek, Špička, Šperka, Poul, Štolba, Zatloukal, Matyska, Mikeš, Sznapka
FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Zápasem s Helasem nám začíná série tří utkání během sedmi dnů. Všechna budou nesmírně důležitá pro zajištění dobré výchozí pozice do play off. Helas má mladý tým s velkým potenciálem. Chceme si dojít pro výhru, jenže to nebude vůbec jednoduché, očekáváme problémy. Opět však musíme před play off prokázat náš vývoj.“

David Kubica (brankář Helasu Brno): „Do Chrudimi pojedeme jako outsider a nemáme co ztratit. Tuto sezónu se nám se silnějšími týmy hraje lépe, než s týmy ze spodní části tabulky, takže doufám, že v Chrudimi předvedeme podobný výkon, jako jsme předvedli s Chrudimí doma, a budeme moci odjet se zdviženou hlavou.”

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.