Souboj mezi Chrudimí a Helasem Brno odstartuje na východě Čech v pátek 8.3.2019 ve 20 hodin a sledovat ho můžete v textové verzi na webu onlajny.com.

První vzájemné utkání:

Helas Brno – FK ERA-PACK Chrudim 0:4 (0:2)

Branky: 18. Everton (Max), 20. Max (Felipe), 28. D. Drozd (Koudelka), 33. P. Drozd (D. Drozd)
Helas Brno: Kubica – Mužík, Cupák V., Lidmila, Bílek, Špička, Šperka, Poul, Štolba, Zatloukal, Matyska, Mikeš, Sznapka
FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Zápasem s Helasem nám začíná série tří utkání během sedmi dnů. Všechna budou nesmírně důležitá pro zajištění dobré výchozí pozice do play off. Helas má mladý tým s velkým potenciálem. Chceme si dojít pro výhru, jenže to nebude vůbec jednoduché, očekáváme problémy. Opět však musíme před play off prokázat náš vývoj.“

David Kubica (brankář Helasu Brno): „Do Chrudimi pojedeme jako outsider a nemáme co ztratit. Tuto sezónu se nám se silnějšími týmy hraje lépe, než s týmy ze spodní části tabulky, takže doufám, že v Chrudimi předvedeme podobný výkon, jako jsme předvedli s Chrudimí doma, a budeme moci odjet se zdviženou hlavou.”

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.