Co říkají před pátečním duelem trenéři obou celků a Tomáš Prejsa?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,V utkání s Libercem jsme favorité a to chceme také potvrdit. S Chrudimí to bylo téměř výhradně o dobré obraně, ke které teď musíme přidat i nadstavbu ve hře dopředu. Liberec je nepříjemný soupeř, jehož hra je založená na důrazu, má silné hráče a je nebezpečný, když je soupeř pustí k jejich hře. My ale chceme být aktivní, držet míč a mít hru pod kontrolou. Chceme zvítězit a potvrdit šesté místo v lize.”

Michael Vacek, trenér Liberce: ,,Po třech prohrách bychom rádi konečně bodovali, ale víme, že to bude velmi těžké. Mělník má zkušené mužstvo, které má v podstatě jisté play off. Bude záležet jak dobře budeme plnit defenzivní úkoly a nebudeme pouštět soupeře do šancí.”

Tomáš Prejsa, hráč Olympiku: ,,S Libercem nás nečeká nic jednoduchého, což potvrdil už zápas na podzim u nich. Přestože jsme měli v poločase komfortní náskok, tak Liberec během 5 minut otočil zápas ve svůj prospěch a těžce jsme museli otáčet my. Nicméně budeme dobře připraveni a musíme za každou cenu uspět, protože chceme vylepšit co nejlépe naše postavení pro boje v play-off! Bitva s Libercem a následně v Brně jsou pro nás klíčové a my chceme tuhle válku vyhrát.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.