Co říkají před pátečním duelem trenéři obou celků a Tomáš Prejsa?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,V utkání s Libercem jsme favorité a to chceme také potvrdit. S Chrudimí to bylo téměř výhradně o dobré obraně, ke které teď musíme přidat i nadstavbu ve hře dopředu. Liberec je nepříjemný soupeř, jehož hra je založená na důrazu, má silné hráče a je nebezpečný, když je soupeř pustí k jejich hře. My ale chceme být aktivní, držet míč a mít hru pod kontrolou. Chceme zvítězit a potvrdit šesté místo v lize.”

Michael Vacek, trenér Liberce: ,,Po třech prohrách bychom rádi konečně bodovali, ale víme, že to bude velmi těžké. Mělník má zkušené mužstvo, které má v podstatě jisté play off. Bude záležet jak dobře budeme plnit defenzivní úkoly a nebudeme pouštět soupeře do šancí.”

Tomáš Prejsa, hráč Olympiku: ,,S Libercem nás nečeká nic jednoduchého, což potvrdil už zápas na podzim u nich. Přestože jsme měli v poločase komfortní náskok, tak Liberec během 5 minut otočil zápas ve svůj prospěch a těžce jsme museli otáčet my. Nicméně budeme dobře připraveni a musíme za každou cenu uspět, protože chceme vylepšit co nejlépe naše postavení pro boje v play-off! Bitva s Libercem a následně v Brně jsou pro nás klíčové a my chceme tuhle válku vyhrát.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Slavia derby ostudně nezvládla
Slavia derby ostudně nezvládla 16.11.2019

Páteční derby vyznělo jednoznačně ve prospěch Sparty, která v Edenu nastřílela devět branek a prestižní zápas zcela ovládla. V prvním poločase ještě červenobílí drželi se soupeřem alespoň výsledkově krok, po přestávce ale hosté přidali ještě sedm gólů.

9. kolo VARTA futsal ligy: Sparta dala Slavii devítku
9. kolo VARTA futsal ligy: Sparta dala Slavii devítku 15.11.2019

Podívejte se na přehled výsledků 9. kola VARTA futsal ligy.

Devatenácté pražské futsalové derby. Postoupí Směřička mezi nejlepší střelce?
Devatenácté pražské futsalové derby. Postoupí Směřička mezi nejlepší střelce? 14.11.2019

Futsalové derby Slavie a Sparty bude mít v pátek od 20 hodin své devatenácté pokračování. V rámci 9. kola VARTA futsal ligy je mírným favoritem Sparta, ale domácí Slavia chce rivalům oplatit vyřazení z poháru.