Co říkají před pátečním duelem trenéři obou celků a Tomáš Prejsa?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,V utkání s Libercem jsme favorité a to chceme také potvrdit. S Chrudimí to bylo téměř výhradně o dobré obraně, ke které teď musíme přidat i nadstavbu ve hře dopředu. Liberec je nepříjemný soupeř, jehož hra je založená na důrazu, má silné hráče a je nebezpečný, když je soupeř pustí k jejich hře. My ale chceme být aktivní, držet míč a mít hru pod kontrolou. Chceme zvítězit a potvrdit šesté místo v lize.”

Michael Vacek, trenér Liberce: ,,Po třech prohrách bychom rádi konečně bodovali, ale víme, že to bude velmi těžké. Mělník má zkušené mužstvo, které má v podstatě jisté play off. Bude záležet jak dobře budeme plnit defenzivní úkoly a nebudeme pouštět soupeře do šancí.”

Tomáš Prejsa, hráč Olympiku: ,,S Libercem nás nečeká nic jednoduchého, což potvrdil už zápas na podzim u nich. Přestože jsme měli v poločase komfortní náskok, tak Liberec během 5 minut otočil zápas ve svůj prospěch a těžce jsme museli otáčet my. Nicméně budeme dobře připraveni a musíme za každou cenu uspět, protože chceme vylepšit co nejlépe naše postavení pro boje v play-off! Bitva s Libercem a následně v Brně jsou pro nás klíčové a my chceme tuhle válku vyhrát.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Páteční příprava. Sparta zvládla souboj mistrů, uspěl i ERA-PACK
Páteční příprava. Sparta zvládla souboj mistrů, uspěl i ERA-PACK 23.08.2019

Další dva přípravné zápasy měly na programu týmy z VARTA futsal ligy. Obhájce titulu - pražská Sparta - se doma utkal se slovenským mistrem Pinerolou Bratislava. Chrudimský ERA-PACK před svými fanoušky porazil Plzeň.

První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou!
První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou! 21.08.2019

Ptáte se, jak to můžeme vědět? Odpověď je jednoduchá. V prvním televizním utkání VARTA futsal ligy 2019/2020 se hned v 1. kole utká třetí a druhý nejlepší tým loňské sezony.

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.