Svěřenci Karla Kruliše mají za svůj cíl vybojovat si místo v play-off, před středečním zápasem jsou na 7. místě tabulky, mají na svém kontě 5 vítězství, 1 remízu a 10 proher. Ta poslední přišla minulou středu v hale na Podvinném Mlýně, kde Démoni inkasovali jedenáctkrát. Zápas sledoval v hledišti i slávistický útočník Martin Směřička.

„Většinu prvního poločasu dokázali Spartě odolávat, potom ale několikrát otevřeli hru a udělali chyby, které Sparta nemilosrdně trestala a zápas rozhodla. Vysoké skóre nás nesmí zmást, Démoni budou v domácím prostředí hrát jinak, nesmíme nic podcenit.“

"Zápas se Slavii musíme hrát zodpovědně a bez zbytečných chyb,víme, že je Slavie favoritem utkání, ale pokud chceme skončit do 8. místa, musíme doma bodovat, bude to těžké, ale věřím, že se oklepeme po posledním zápase a ve středu budeme připraveni Slavii potrápit a nechat nějaké body doma v České Lípě," uvedl trenér Démonů Karel Kruliš.

Zápas v Edenu, který se hrál 17. listopadu 2018, skončil vítězstvím sešívaných 3:2. Slávisté vedli po první poločase 3:0, když se trefili Krstevski, Krasnič a Homola. Po přestávce ale už další šance neproměnili a v závěru dvakrát skóroval Martin Sop.

Slavia je v současnosti na čtvrtém místě tabulky, na třetí Spartu ztrácí sedm bodů a před pátým Interobalem má náskok deseti bodů. Vítězstvím v Lípě bychom si definitivně zajistili 4. místo.

Profil haly

MSH Č. Lípa

Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.