V pátek večer se hrají tři duely od 20 hodin. Hned ten první, kdy se v brněnském derby střetne Tango Brno s Helasem, můžete sledovat živě na Chance TV. Zatímco Helas je ve formě, Tango v posledních kolech moc nebodovalo. První zápas sezóny však vyhrálo nad rivalem celkem jasně 4:0.

Brno opět čeká velké derby a diváci by neměli váhat s návštěvou haly na Vodové. Helas šlape, Tango po třech prohrách potřebuje body jako sůl, neboť na vysněné páté místo po základní část je velká tlačenice a bude rozhodovat každý detail. Máme velkou marodku, otazník visí nad startem Beleje, Buršíka a Záruby. Dlouhodobě zraněný je také Havel,“ vyjmenoval prezident Tanga Jiří Štěrba.

Ve druhém utkání pátečního večera hostí trápící se Olympik Mělník v pohodě hrající Nejzbach. Hosté jsou jasným favoritem. Dobrý výkon předvedli i v semifinále poháru na palubovce v Chrudimi, kde prohráli 2:4. Mělník naopak prohrál další důležitý zápas v Hradci Králové a je s jedním bodem poslední.

I druhý nováček – SKP Likop Třinec – uzavře letošní rok doma, když od 20 hodin přivítá FK ERA-PACK Chrudim. Na českého mistra čeká v Třinci opět bouřlivé prostředí. Domácí jsou namotivovaní ziskem jednoho bodu z palubovky Slavie. Podaří se Chrudimi oklepat z finálové porážky Poháru FAČR?

Poslední zápas se hraje v pátek od 20.30 hodin. Kladno hostí Slavii Praha. Oba celky potřebují nutně vyhrát. Slavia je totiž v krizi a Kladno se chce opět vyhoupnout na pozice zajišťující play off. „O důležitosti zápasu hovořit nemusím,“ uvědomoval si trenér Kladna Jakub Jiránek a pokračoval: „Už teď můžu říct, že naši hráči se na zápas těší a v posledním zápase tohoto kalendářního roku se chtějí ukázat fanouškům v dobrém světle. Výsledky z posledních zápasů neukazují příliš dobré výkony, ale přesto věřím, že tento zápas dotáhneme do zdárného konce. Připraveni by měli být všichni hráči včetně Petra Pleyera.“

V nedělní dohrávce pak Sparta hostí Chrudim. Půjde o poslední zápas tohoto roku. Utkání začíná ve 20 hodin. 

Další aktuality

Kluby hlásí první změny v kádrech!
Kluby hlásí první změny v kádrech! 30.06.2025

Do začátku další sezony 1. Futsal ligy zbývá ještě dlouhá doba, některé kluby ale již teď zveřejňují první změny ve svých kádrech. Kromě konce angažmá zahraničních hráčů se objevila i zpráva, že v Kadani nebude pokračovat trenér Beni Simitči, v Plzni skončili Vitinho a Joao Silva, zajímavou posilu hlásí z Ústí nad Labem.

Nová sezona 1. Futsal ligy je rozlosována!
Nová sezona 1. Futsal ligy je rozlosována! 19.06.2025

Cestu za obhajobou titulu začne Chrudim v prvním kole v domácí hale v Liberci. Úvod soutěže nabídne také severočeské derby Chomutova s Kadaní, Plzeň se představí na Helasu a Slavia v Ústí nad Labem. Nováček soutěže z Vyškova odehraje svůj historicky první duel v nejvyšší soutěže na horké půdě ve Vysokém Mýtě. Fináloví soupeři se potkají v Plzni v sedmém kole.

David Ploc se z Bohemians přesouvá do Slavie!
David Ploc se z Bohemians přesouvá do Slavie! 17.06.2025

Trenér a aktivní hráč David Ploc po sestupu z 1. Futsal ligy skončil v Bohemians Praha, bez futsalu však nezůstane - přesouvá se do pozice ředitele juniorských týmů v SK Slavia Praha. V Edenu ho v úterý představili jako první posilu nové sezony.