Co od zápasu očekávají trenéři Jakub Němec a Felipe Conde a kapitán Olympiku Jiří Vokoun? 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Chrudim není potřeba představovat, změřit síly s takovýmto soupeřem je pro nás obrovská výzva. To, že doma umíme na nejlepší české týmy jsme ukázali se Spartou a Plzní. Na tyto zápasy budeme chtít s Chrudimí navázat a předvést to nejlepší co umíme. Do zápasu si věříme, Chrudim také musí někdy ztratit body tak proč by to nemohlo být u nás?”

Felipe Conde, trenér ERA-PACKu: „Následující zápas pro nás bude velmi důležitý. Musíme být soustředění, protože víme, že Mělník na svém hřišti už v letošní sezoně dokázal zaskočit dva týmy ze špičky celé soutěže a minulý rok jsme u nich odehráli velmi těžké utkání. Tým se začíná zotavovat z nemastných výkonů a ke svému rozvoji potřebuje další a další zápasy. Bitva o první příčku je těsná a my si nemůžeme dovolit zaváhat.“

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: ,,V pátek přijede nejlepší český klub posledních minimálně 10 let. Chrudim je jasným favoritem, ale my jim určitě nebudeme chtít dát body jen tak, naopak se pokusíme o menší futsalový zázrak, který se nám minulou sezónu málem s Chrudimí povedl. Věřím, že přijde opět plná hala a fanoušci nás poženou dopředu.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.