Co od zápasu očekávají trenéři Jakub Němec a Felipe Conde a kapitán Olympiku Jiří Vokoun? 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Chrudim není potřeba představovat, změřit síly s takovýmto soupeřem je pro nás obrovská výzva. To, že doma umíme na nejlepší české týmy jsme ukázali se Spartou a Plzní. Na tyto zápasy budeme chtít s Chrudimí navázat a předvést to nejlepší co umíme. Do zápasu si věříme, Chrudim také musí někdy ztratit body tak proč by to nemohlo být u nás?”

Felipe Conde, trenér ERA-PACKu: „Následující zápas pro nás bude velmi důležitý. Musíme být soustředění, protože víme, že Mělník na svém hřišti už v letošní sezoně dokázal zaskočit dva týmy ze špičky celé soutěže a minulý rok jsme u nich odehráli velmi těžké utkání. Tým se začíná zotavovat z nemastných výkonů a ke svému rozvoji potřebuje další a další zápasy. Bitva o první příčku je těsná a my si nemůžeme dovolit zaváhat.“

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: ,,V pátek přijede nejlepší český klub posledních minimálně 10 let. Chrudim je jasným favoritem, ale my jim určitě nebudeme chtít dát body jen tak, naopak se pokusíme o menší futsalový zázrak, který se nám minulou sezónu málem s Chrudimí povedl. Věřím, že přijde opět plná hala a fanoušci nás poženou dopředu.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.