Spartu nečeká rozhodně lehké Utkání. "Soupeř z České Lípy bude bojovat do poslední vteřiny jako to již několikrát předvedl. Hráči z Lípy jsou tvrdí a důrazní, proto musíme hrát svůj futsal a vyvarovat se zbytečným chybám. Pevně věřím, že kvalita našeho kádru se projeví hned v úvodu zápasu a budeme utkání kontrolovat," řekl mladík Martin Hora ze Sparty.

Česká Lípa jede do Prahy posilněná o vítězství 3:2 nad Helasem. "Zápas se Spartou bude z naší strany o tom, abychom udrželi čisté konto co nejdéle. Pokusíme se Spartu potrápit a nedat svou kůži lacino," vzkázal trenér České Lípy Karel Kruliš.

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.