Spartu nečeká rozhodně lehké Utkání. "Soupeř z České Lípy bude bojovat do poslední vteřiny jako to již několikrát předvedl. Hráči z Lípy jsou tvrdí a důrazní, proto musíme hrát svůj futsal a vyvarovat se zbytečným chybám. Pevně věřím, že kvalita našeho kádru se projeví hned v úvodu zápasu a budeme utkání kontrolovat," řekl mladík Martin Hora ze Sparty.

Česká Lípa jede do Prahy posilněná o vítězství 3:2 nad Helasem. "Zápas se Spartou bude z naší strany o tom, abychom udrželi čisté konto co nejdéle. Pokusíme se Spartu potrápit a nedat svou kůži lacino," vzkázal trenér České Lípy Karel Kruliš.

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.