Západočeši po nepovedeném podzimu nyní prahnou po pátém místu, které nyní okupuje Mělník. Ten má o tři body více. Plzeňští chtějí pochopitelně televizní duel vyhrát.

"Z top čtyřky týmů už konečně potřebujeme někoho porazit. Teplice mají spoustu brazilských hráčů, ale my určitě budeme chtít vyhrát a ukázat, že doma v Plzni máme svoji sílu. Chceme potvrdit, že podzim je za námi a jaro nás zastihlo v lepší formě," řekl před utkáním kapitán Plzně Lukáš Rešetár.

Teplice jsou aktuálně druhé. Udržují si tříbodový náskok na Spartu a mají čtyři body manko na vedoucí Chrudim. První vzájemný zápas skončil na severu Čech výhrou Teplic 3:0, když tým ještě vedl trenér Filinger.

Nyní je vše jinak a úterní souboj okomentoval Bruno Barbosa: "Očekávám těžký a tvrdý zápas. Bude se hrát ve vysoké rychlosti a rozhodovat budou detaily. Musíme klást velký důraz na obranu a pohlídat si brejkové situace. V Plzni mají jednoho z nejlepších hráčů v republice, a to Lukáše Rešetára. Když si ho pořádně pohlídáme, tak věřím, že můžeme odjet s dobrým výsledkem."

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.