Do chrudimské haly dorazí v pátek 22.2.2019 celek FTZS Liberec. Souboj startuje ve 20:00 a sledovat ho můžeme v textové verzi na webu onlajny.com.

První vzájemné utkání:

FTZS Liberec – FK ERA-PACK Chrudim 1:12 (0:6)

Branky: 35. M. Soukup – 6. Koudelka, 7. a 37. Éverton , 8., 14. a 39. D. Drozd, 18., 28. a 30. P. Drozd, 19. Max, 32. M. Mareš, 38. Felipe.
FTZS Liberec: Vogt, R. Soukup – M. Soukup, Vodička, Bína, Rašín, Žoček, Němec, Henzl, Toman
FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Musíme se soustředit na to, abychom do utkání dobře vstoupili a soupeře zatlačili. Budeme hrát s týmem, který bojuje o postup do play off a může se tedy v budoucnu stát naším čtvrtfinálovým soupeřem. Musíme získat co nejlepší pozici a tím i výhodu do vyřazovacích bojů. To je důvod, proč utkání pro oba týmy velmi důležité a musíme do něj jít naplno. Snažíme se zlepšit naše výkony a každý zápas je pro nás v této fázi důležitý.“

František Vacek (asistent trenéra FTZS Liberec): „V pátek nás čeká jeden z nejtěžších zápasů sezóny a to v Chrudimi. Budeme to chtít domácím co nejvíce znepříjemnit. Musíme vycházet ze zajištěné obrany, na které stále pracujeme. Věřím, že uhrajeme co nejlepší výsledek.“

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Páteční příprava. Sparta zvládla souboj mistrů, uspěl i ERA-PACK
Páteční příprava. Sparta zvládla souboj mistrů, uspěl i ERA-PACK 23.08.2019

Další dva přípravné zápasy měly na programu týmy z VARTA futsal ligy. Obhájce titulu - pražská Sparta - se doma utkal se slovenským mistrem Pinerolou Bratislava. Chrudimský ERA-PACK před svými fanoušky porazil Plzeň.

První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou!
První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou! 21.08.2019

Ptáte se, jak to můžeme vědět? Odpověď je jednoduchá. V prvním televizním utkání VARTA futsal ligy 2019/2020 se hned v 1. kole utká třetí a druhý nejlepší tým loňské sezony.

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.