Ohlasy k zápasu: 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás těžký soupeř, který bojuje o postup do play-off a zejména v domácích prostředí jsou nepříjemní. I když Bazooka nedávno obměnila velkou část týmu, tak to na jejích posledních zápasech nebylo znát. My však do utkání nemůžeme jít s ničím jiným než zvítězit a vrátit se na vítěznou vlnu před utkáním s Chrudimí.”

Pavel Šuba mladší, hráč Olympiku: ,,V pátek nás čeká velmi těžký zápas v Hradišti. Pro Hradiště to bude tento týden už 3. zápas, takže na nich musí být znát určitá únava. Co se týče zápasu, tak očekávám, že budou hrát velmi jednoduchý futsal. Hodně vyhazování na hroťáka a jeden na jednoho. Hradiště má obměněný kádr, takže budou hráči mít motivaci se ukázat. Naše hra musí být koncentrovaná na obranu a na proměňování breakových situací. Body jsou důležité pro obě mužstva, ale doufám, že si je odvezeme my!”

 

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.