Ohlasy k zápasu: 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás těžký soupeř, který bojuje o postup do play-off a zejména v domácích prostředí jsou nepříjemní. I když Bazooka nedávno obměnila velkou část týmu, tak to na jejích posledních zápasech nebylo znát. My však do utkání nemůžeme jít s ničím jiným než zvítězit a vrátit se na vítěznou vlnu před utkáním s Chrudimí.”

Pavel Šuba mladší, hráč Olympiku: ,,V pátek nás čeká velmi těžký zápas v Hradišti. Pro Hradiště to bude tento týden už 3. zápas, takže na nich musí být znát určitá únava. Co se týče zápasu, tak očekávám, že budou hrát velmi jednoduchý futsal. Hodně vyhazování na hroťáka a jeden na jednoho. Hradiště má obměněný kádr, takže budou hráči mít motivaci se ukázat. Naše hra musí být koncentrovaná na obranu a na proměňování breakových situací. Body jsou důležité pro obě mužstva, ale doufám, že si je odvezeme my!”

 

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.