První derby letošní sezony skončilo smírem. Domácí Bazooka remizovala s Helasem Brno 1:1. Oba celky nyní potřebují body, aby se co nejvíce přiblížily play off.

Kapitán Helasu Jan Ovčačík: “Po sérii proher bychom v televizním utkání určitě chtěli zvítězit a ukázat, že patříme výše než se momentálně nacházíme. Bazooka má ve svém kádru plno nepříjemných hráčů, a tak trošku očekávám bojovné utkání. Doufám však, že se budu mýlit a utkání nabídne mnoho hezkých futsalových momentů, po jehož konci budeme spokojenější než Uherské hradiště.”

Trenér Bazooky Jaroslav Hastík: "Ještě jsme pořádně nevstřebali pondělní duel na půdě mistra a už se rychle musíme přeorientovat na dalšího soupeře. V brněnské hale na Vodově ulici se nám až dosud vždycky dařilo, a tak i do středečního moravského derby chceme vstoupit s vítězným odhodláním. Očekávám dramatickou bitvu s otevřeným výsledkem, rozhodovat může ledacos."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.