První derby letošní sezony skončilo smírem. Domácí Bazooka remizovala s Helasem Brno 1:1. Oba celky nyní potřebují body, aby se co nejvíce přiblížily play off.

Kapitán Helasu Jan Ovčačík: “Po sérii proher bychom v televizním utkání určitě chtěli zvítězit a ukázat, že patříme výše než se momentálně nacházíme. Bazooka má ve svém kádru plno nepříjemných hráčů, a tak trošku očekávám bojovné utkání. Doufám však, že se budu mýlit a utkání nabídne mnoho hezkých futsalových momentů, po jehož konci budeme spokojenější než Uherské hradiště.”

Trenér Bazooky Jaroslav Hastík: "Ještě jsme pořádně nevstřebali pondělní duel na půdě mistra a už se rychle musíme přeorientovat na dalšího soupeře. V brněnské hale na Vodově ulici se nám až dosud vždycky dařilo, a tak i do středečního moravského derby chceme vstoupit s vítězným odhodláním. Očekávám dramatickou bitvu s otevřeným výsledkem, rozhodovat může ledacos."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.