V prvním vzájemném utkání, které se hrálo v Uherském Hradišti, uspěli Východočeši 4:1. Dvěma góly se v jejich dresu blýskl Matěj Slováček.

Chrudimští v posledním hraném utkání této sezony poprvé v lize ztratili, když remizovali na Slavii 2:2. „V předchozím zápase proti Uherskému Hradiště soupeř bránil velmi blízko vlastní branky a využíval fyzických dispozic na rychlé protiútoky. Budeme muset být trpěliví, pracovat s balonem a hledat prostory k vytvoření brankových příležitostí. Naše ofenzivní hra se neustále zlepšuje. Chceme si dojít pro vítězství, hlavním cílem je ale opět posunout náš výkon směrem dopředu," prohlásil chrudimský trenér Felipe Conde.

Bazooka nemá nyní lehký program. „Máme před sebou hodně nabitý týden, kdy během pěti dnů sehrajeme tři ligová utkání," připomněl trenér Uherského Hradiště Jaroslav Hastík a pokračoval: „Hned to první v Chrudimi proti úřadujícímu šampionovi bude pro Bazooku a zejména pro šestici našich nováčků bez jediného startu v české lize obrovskou výzvou i příležitostí. Věřím, že před kamerami ČT se vypneme k lepšímu výkonu, než v předchozích dvou domácích zápasech a svěřencům trenéra Felipe Condeho budeme důstojným soupeřem."

V tomto utkání se můžete zapojit do soutěže na FB o dres svého týmu.

Více informací o soutěži s pohárem čtěte zde!

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.