V prvním vzájemném utkání, které se hrálo v Uherském Hradišti, uspěli Východočeši 4:1. Dvěma góly se v jejich dresu blýskl Matěj Slováček.

Chrudimští v posledním hraném utkání této sezony poprvé v lize ztratili, když remizovali na Slavii 2:2. „V předchozím zápase proti Uherskému Hradiště soupeř bránil velmi blízko vlastní branky a využíval fyzických dispozic na rychlé protiútoky. Budeme muset být trpěliví, pracovat s balonem a hledat prostory k vytvoření brankových příležitostí. Naše ofenzivní hra se neustále zlepšuje. Chceme si dojít pro vítězství, hlavním cílem je ale opět posunout náš výkon směrem dopředu," prohlásil chrudimský trenér Felipe Conde.

Bazooka nemá nyní lehký program. „Máme před sebou hodně nabitý týden, kdy během pěti dnů sehrajeme tři ligová utkání," připomněl trenér Uherského Hradiště Jaroslav Hastík a pokračoval: „Hned to první v Chrudimi proti úřadujícímu šampionovi bude pro Bazooku a zejména pro šestici našich nováčků bez jediného startu v české lize obrovskou výzvou i příležitostí. Věřím, že před kamerami ČT se vypneme k lepšímu výkonu, než v předchozích dvou domácích zápasech a svěřencům trenéra Felipe Condeho budeme důstojným soupeřem."

V tomto utkání se můžete zapojit do soutěže na FB o dres svého týmu.

Více informací o soutěži s pohárem čtěte zde!

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.