"Čeká nás nejlepší český futsalový klub v historii. Naše výkony proti silným celkům nejsou dobré. V úterý budeme chtít všem ukázat opak, že i nadále se s námi musí počítat. Bohužel nám bude chybět rozdílový hráč Radim Záruba, a teď se k němu přidala i další opora Martin Směřička. Při absenci těchto dvou opor a proti takto silnému soupeři musíme hrát daleko víc týmově než doteď,“ říká před utkání kapitán týmu Jan Homola. Jeho spoluhráči, o kterých mluví, budou chybět kvůli disciplinárním trestům.

Svůj hlas před utkáním přidává také trenér Chrudimi Felipe Conde, který sledoval poslední zápas Slavie proti Plzni v hledišti haly.

„Po dlouhé době bez mistrovského zápasu nás nyní čekají tři duely krátce za sebou. První pro nás znamená kvalitní test proti vynikajícímu soupeři. Poslední dva týdny jsme zapracovali na fyzické přípravě, vyzkoušeli si nové varianty útoků, které chceme využít v play-off. Zápas se Slavií bude skvělou možností na otestování věcí v praxi, a především k návratu do herního tempa. K soupeři máme respekt a budeme se snažit podat co nejlepší výkon."

Během utkání si fanoušci budou moci prohlédnout mistrovský pohár a zapojit se do soutěže na sociálních sítích, ve které budou moci vyhrát dres svého oblíbeného klubu. Slavia také připraví již tradiční losování vstupenek – tentokrát ceny věnuje společnosti Český svaz projektů a Fotbalservis.cz. Diváci tak budou moci vyhrát předplatné časopisů nebo míče Adidas.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…