"Čeká nás nejlepší český futsalový klub v historii. Naše výkony proti silným celkům nejsou dobré. V úterý budeme chtít všem ukázat opak, že i nadále se s námi musí počítat. Bohužel nám bude chybět rozdílový hráč Radim Záruba, a teď se k němu přidala i další opora Martin Směřička. Při absenci těchto dvou opor a proti takto silnému soupeři musíme hrát daleko víc týmově než doteď,“ říká před utkání kapitán týmu Jan Homola. Jeho spoluhráči, o kterých mluví, budou chybět kvůli disciplinárním trestům.

Svůj hlas před utkáním přidává také trenér Chrudimi Felipe Conde, který sledoval poslední zápas Slavie proti Plzni v hledišti haly.

„Po dlouhé době bez mistrovského zápasu nás nyní čekají tři duely krátce za sebou. První pro nás znamená kvalitní test proti vynikajícímu soupeři. Poslední dva týdny jsme zapracovali na fyzické přípravě, vyzkoušeli si nové varianty útoků, které chceme využít v play-off. Zápas se Slavií bude skvělou možností na otestování věcí v praxi, a především k návratu do herního tempa. K soupeři máme respekt a budeme se snažit podat co nejlepší výkon."

Během utkání si fanoušci budou moci prohlédnout mistrovský pohár a zapojit se do soutěže na sociálních sítích, ve které budou moci vyhrát dres svého oblíbeného klubu. Slavia také připraví již tradiční losování vstupenek – tentokrát ceny věnuje společnosti Český svaz projektů a Fotbalservis.cz. Diváci tak budou moci vyhrát předplatné časopisů nebo míče Adidas.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.