Kromě tří střelců má na nerozhodném výsledku velký podíl také slovenský brankář Marek Karpiak, který zejména v úvodu předvedl několik výborných zákroků. Oba týmy nastřelili několikrát brankovou konstrukci, Plzeň dokonce velice kuriózně také u vlastní branky.

Komentáře po utkání:
David Jošt (Slavia): „Nakonec bereme se štěstím bod, Plzeň měla deset vteřin před penaltu. Štěstí bylo na obou stranách, zvonily tyče. Nepodařilo se nám vstoupit do utkání, Marek Karpiak chytil na začátku snad čtyři jasné góly, ukázal se jako opora, můžeme být rádi, že ho v týmu máme. S Plzní je to vždycky vyhecované, bylo to takové, jaké jsme to očekávali. Pokud na Plzeň narazíme v play-off, budou všechna utkání taková.

Martin Směřička (Slavia): „Byl to vyrovnaný zápas, bohužel jsme inkasovali po naší chybě branku, kterou jsme soupeři darovali. Museli jsme soupeře dotahovat, ale dostali jsme se do zápasu a najednou i vedli 3:2. V druhém poločase jsme měli po deseti minutách pět faulů, nemohli jsme Plzeň tak dostupovat jako v předchozím průběhu. To nás pak dost limitovalo."

David Frič (trenér Plzně): „Byl to hodně vyrovnaný zápas, diváci viděli velice kvalitní futsal, remíza zápasu sluší, měli jsme ještě v závěru penaltu. Pokud budeme hrát se Slavií čtvrtfinále, bude to hodně podobné. Šancí měly oba týmy hodně, oba týmy spoustu šancí neproměnily. Myslím si, že jsme se už zvedli a začínáme hrát futsal, který bychom hrát chtěli."

Slavia – Interobal Plzeň 3:3 (2:2)
Statistiky

Další aktuality

Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu
Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu 20.04.2019

ERA-PACK Chrudim zvládl čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem také v nejkratším možném termínu. V sobotu porazil Mělník doma vysoko 11:2 a postoupil do semifinále play off VARTA futsal ligy, kde se utká s pražskou Spartou.

Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer
Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer 20.04.2019

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase. Třetí duel se hraje v sobotu od 19.30 hodin a v přímém přenosu pro Tipsport.cz a LSTV ho komentuje Ondřej Zlámal.

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.