Kromě tří střelců má na nerozhodném výsledku velký podíl také slovenský brankář Marek Karpiak, který zejména v úvodu předvedl několik výborných zákroků. Oba týmy nastřelili několikrát brankovou konstrukci, Plzeň dokonce velice kuriózně také u vlastní branky.

Komentáře po utkání:
David Jošt (Slavia): „Nakonec bereme se štěstím bod, Plzeň měla deset vteřin před penaltu. Štěstí bylo na obou stranách, zvonily tyče. Nepodařilo se nám vstoupit do utkání, Marek Karpiak chytil na začátku snad čtyři jasné góly, ukázal se jako opora, můžeme být rádi, že ho v týmu máme. S Plzní je to vždycky vyhecované, bylo to takové, jaké jsme to očekávali. Pokud na Plzeň narazíme v play-off, budou všechna utkání taková.

Martin Směřička (Slavia): „Byl to vyrovnaný zápas, bohužel jsme inkasovali po naší chybě branku, kterou jsme soupeři darovali. Museli jsme soupeře dotahovat, ale dostali jsme se do zápasu a najednou i vedli 3:2. V druhém poločase jsme měli po deseti minutách pět faulů, nemohli jsme Plzeň tak dostupovat jako v předchozím průběhu. To nás pak dost limitovalo."

David Frič (trenér Plzně): „Byl to hodně vyrovnaný zápas, diváci viděli velice kvalitní futsal, remíza zápasu sluší, měli jsme ještě v závěru penaltu. Pokud budeme hrát se Slavií čtvrtfinále, bude to hodně podobné. Šancí měly oba týmy hodně, oba týmy spoustu šancí neproměnily. Myslím si, že jsme se už zvedli a začínáme hrát futsal, který bychom hrát chtěli."

Slavia – Interobal Plzeň 3:3 (2:2)
Statistiky

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…