"Čeká nás silný soupeř, který se v průběhu sezony stále zlepšuje, má vyrovnaný kádr, kde je každý hráč nebezpečný. Hrajeme doma, pro nás musí být jediným cílem vítězství. Bodů už jsme poztráceli dost," uvedl před zápasem trenér Slavie Ivan Božovič.

K prvnímu vzájemnému utkání v této sezoně se vrátil i plzeňský trenér David Frič. „Domácí zápas jsme prohráli zaslouženě a máme soupeři co vracet. Jedeme k utkání s pokorou, nicméně v novém roce předvádíme velmi dobré výkony a chceme na ně navázat i na Slavii. Potřebujeme bodovat a zároveň si budeme chtít vyzkoušet některé věci před play-off. S vysokou pravděpodobností na sebe navzájem narazíme, a i z tohoto pohledu bude jistě utkání velmi zajímavou konfrontací.“

Interobal je před cestou do Edenu na pátém místě, na svém kontě má šest výher a osm proher. Nejvýraznější osobností v kádru je reprezentant Lukáš Rešetár, který se do Plzně vrátil po dlouhých úspěšných letech v Chrudimi. Spolu s ním nastupují v základní sestavě i další reprezentanti – Michal Kovács and Michal Holý.

Utkání má výkop v 15 hodin, můžete jej tedy navštívit před fotbalovým zápasem Slavia – Teplice. Bohužel se vzhledem k programu v hale, který byl stanoven před dlouhou dobou, nepodařilo vytvořit pro fotbalové fanoušky ještě větší časovou rezervu. Majitelé permanentek na fotbal i lední hokej mají vstup na utkání zdarma.

O přestávce zápasu budou slavnostně předány zlaté medaile mistrovskému týmu U17 Slavie, který si minulý víkend v Edenu zajistil historicky první triumf v juniorské lize v této kategorii.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…