"Čeká nás silný soupeř, který se v průběhu sezony stále zlepšuje, má vyrovnaný kádr, kde je každý hráč nebezpečný. Hrajeme doma, pro nás musí být jediným cílem vítězství. Bodů už jsme poztráceli dost," uvedl před zápasem trenér Slavie Ivan Božovič.

K prvnímu vzájemnému utkání v této sezoně se vrátil i plzeňský trenér David Frič. „Domácí zápas jsme prohráli zaslouženě a máme soupeři co vracet. Jedeme k utkání s pokorou, nicméně v novém roce předvádíme velmi dobré výkony a chceme na ně navázat i na Slavii. Potřebujeme bodovat a zároveň si budeme chtít vyzkoušet některé věci před play-off. S vysokou pravděpodobností na sebe navzájem narazíme, a i z tohoto pohledu bude jistě utkání velmi zajímavou konfrontací.“

Interobal je před cestou do Edenu na pátém místě, na svém kontě má šest výher a osm proher. Nejvýraznější osobností v kádru je reprezentant Lukáš Rešetár, který se do Plzně vrátil po dlouhých úspěšných letech v Chrudimi. Spolu s ním nastupují v základní sestavě i další reprezentanti – Michal Kovács and Michal Holý.

Utkání má výkop v 15 hodin, můžete jej tedy navštívit před fotbalovým zápasem Slavia – Teplice. Bohužel se vzhledem k programu v hale, který byl stanoven před dlouhou dobou, nepodařilo vytvořit pro fotbalové fanoušky ještě větší časovou rezervu. Majitelé permanentek na fotbal i lední hokej mají vstup na utkání zdarma.

O přestávce zápasu budou slavnostně předány zlaté medaile mistrovskému týmu U17 Slavie, který si minulý víkend v Edenu zajistil historicky první triumf v juniorské lize v této kategorii.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.