První vzájemný zápas této sezony dopadl jednoznačně. Domácí Teplice vyhrály nad Libercem 9:3!

"S Teplicemi začínáme sérii tří zápasů s mužstvy z horní poloviny tabulky," připomněl trenér libereckého mužstva Michael Vacek a pokračoval: "Mají výborně technicky vybavené hráče, především ty zahraniční. Od začátku soutěže se drží na prvních dvou místech. My se chceme prezentovat stoprocentním, týmovým výkonem, založeným na důsledné defenzívě s rychlým přechodem do útoku. Pokud se nám to podaří, věřím v solidní výsledek."

Liberec momentálně drží osmé místo s třinácti body a živí šanci na play off. Teplice mají nadstavbovou část jistou, ale chtějí se udržet minimálně na druhé pozici. Tam mají před Spartou náskok šesti bodů a jednoho zápasu navíc.

"I když do Liberce jedeme jako favorit, tak to tak určitě nebude. Napovídají tomu poslední dobré výsledky soupeře, který se zvedá a chce do play off. Proto to nebude nic jednoduchého. Navíc máme opět velkou marodku v týmu, takže jsem zvědavý, v jaké sestavě do Liberce vycestujeme," nezněl optimisticky komentář vedoucího mužstva Teplice Tomáše Šebla.

Profil haly

Harcov Liberec

Více
Adresa Na Bohdalci 715/30, 460 07 Liberec
Kapacita 200 (100 k sezení)
Vstupenky 40,- (ženy, ZTP, důchodci a děti do 15ti let ZDARMA)

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.