První vzájemný zápas této sezony dopadl jednoznačně. Domácí Teplice vyhrály nad Libercem 9:3!

"S Teplicemi začínáme sérii tří zápasů s mužstvy z horní poloviny tabulky," připomněl trenér libereckého mužstva Michael Vacek a pokračoval: "Mají výborně technicky vybavené hráče, především ty zahraniční. Od začátku soutěže se drží na prvních dvou místech. My se chceme prezentovat stoprocentním, týmovým výkonem, založeným na důsledné defenzívě s rychlým přechodem do útoku. Pokud se nám to podaří, věřím v solidní výsledek."

Liberec momentálně drží osmé místo s třinácti body a živí šanci na play off. Teplice mají nadstavbovou část jistou, ale chtějí se udržet minimálně na druhé pozici. Tam mají před Spartou náskok šesti bodů a jednoho zápasu navíc.

"I když do Liberce jedeme jako favorit, tak to tak určitě nebude. Napovídají tomu poslední dobré výsledky soupeře, který se zvedá a chce do play off. Proto to nebude nic jednoduchého. Navíc máme opět velkou marodku v týmu, takže jsem zvědavý, v jaké sestavě do Liberce vycestujeme," nezněl optimisticky komentář vedoucího mužstva Teplice Tomáše Šebla.

Profil haly

Harcov Liberec

Více
Adresa Na Bohdalci 715/30, 460 07 Liberec
Kapacita 200 (100 k sezení)
Vstupenky 40,- (ženy, ZTP, důchodci a děti do 15ti let ZDARMA)

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…