Co říkají před zápasem trenéři obou dvou týmů?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi důležitý zápas v boji o play off. Teď jsme měli tři týdny zápasovou pauzu, takže jsme jen trénovali. Na zápas se proto hodně těšíme. Česká Lípa hraje v poslední době velmi dobře, uzdravila se jim marodka a je to znát jak na výkonech, tak na výsledcích. Očekávám vyrovnané utkání, ve kterém zvítězí ten, který půjde více za vítězstvím.”

Karel Kruliš, trenér Démonů: ,,V pátek jedeme na Mělník s velkým respektem, bude to opět bitva jako vždy, ale my pokud chceme mít šanci na play off, tak bychom měli bodovat.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu
Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu 20.04.2019

ERA-PACK Chrudim zvládl čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem také v nejkratším možném termínu. V sobotu porazil Mělník doma vysoko 11:2 a postoupil do semifinále play off VARTA futsal ligy, kde se utká s pražskou Spartou.

Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer
Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer 20.04.2019

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase. Třetí duel se hraje v sobotu od 19.30 hodin a v přímém přenosu pro Tipsport.cz a LSTV ho komentuje Ondřej Zlámal.

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.