Co říkají před zápasem trenéři obou dvou týmů?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi důležitý zápas v boji o play off. Teď jsme měli tři týdny zápasovou pauzu, takže jsme jen trénovali. Na zápas se proto hodně těšíme. Česká Lípa hraje v poslední době velmi dobře, uzdravila se jim marodka a je to znát jak na výkonech, tak na výsledcích. Očekávám vyrovnané utkání, ve kterém zvítězí ten, který půjde více za vítězstvím.”

Karel Kruliš, trenér Démonů: ,,V pátek jedeme na Mělník s velkým respektem, bude to opět bitva jako vždy, ale my pokud chceme mít šanci na play off, tak bychom měli bodovat.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.