Co říkají před zápasem trenéři obou dvou týmů?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi důležitý zápas v boji o play off. Teď jsme měli tři týdny zápasovou pauzu, takže jsme jen trénovali. Na zápas se proto hodně těšíme. Česká Lípa hraje v poslední době velmi dobře, uzdravila se jim marodka a je to znát jak na výkonech, tak na výsledcích. Očekávám vyrovnané utkání, ve kterém zvítězí ten, který půjde více za vítězstvím.”

Karel Kruliš, trenér Démonů: ,,V pátek jedeme na Mělník s velkým respektem, bude to opět bitva jako vždy, ale my pokud chceme mít šanci na play off, tak bychom měli bodovat.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…