Ohlasy k zápasu:

Karel Kruliš (trenér České Lípy): „V pátek nás čeká několikanásobný mistr republiky. Vždy, když zavítá k nám do sportovní haly, je to svátek futsalu. Pevně věřím, že dorazí i plná hala a my po povedeném zápase v Uherském Hradišti navážeme dobrým výkonem. Nedáme, doufám, svou kůži lacino a pokusíme se soupeře potrápit.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V příštím zápase musíme být velmi opatrní. Česká Lípa vyhrála tři zápasy v řadě a je v kvalitní formě, navíc nám nadále bude chybět několik důležitých hráčů. Na druhou stranu, stále máme velmi kvalitní skupinu hráčů, kteří, věřím, odehrají další kvalitní utkání.“

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu
Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu 20.04.2019

ERA-PACK Chrudim zvládl čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem také v nejkratším možném termínu. V sobotu porazil Mělník doma vysoko 11:2 a postoupil do semifinále play off VARTA futsal ligy, kde se utká s pražskou Spartou.

Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer
Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer 20.04.2019

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase. Třetí duel se hraje v sobotu od 19.30 hodin a v přímém přenosu pro Tipsport.cz a LSTV ho komentuje Ondřej Zlámal.

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.