Ohlasy k zápasu:

Karel Kruliš (trenér České Lípy): „V pátek nás čeká několikanásobný mistr republiky. Vždy, když zavítá k nám do sportovní haly, je to svátek futsalu. Pevně věřím, že dorazí i plná hala a my po povedeném zápase v Uherském Hradišti navážeme dobrým výkonem. Nedáme, doufám, svou kůži lacino a pokusíme se soupeře potrápit.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V příštím zápase musíme být velmi opatrní. Česká Lípa vyhrála tři zápasy v řadě a je v kvalitní formě, navíc nám nadále bude chybět několik důležitých hráčů. Na druhou stranu, stále máme velmi kvalitní skupinu hráčů, kteří, věřím, odehrají další kvalitní utkání.“

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.